Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Gość gość nowy
Podlasie Warmia Augustów Suwałki pozdrawiam i miłego wypoczynku życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz że nie dla nagrody, chętnie bym był osobistym przewodnikiem, ale... ;) A co tam będziesz robić jeden dzień? Same miasto nieciekawe, ale okolice bardzo ładne. Konkretnych typów nie bardzo mam jak podać, ale niektóre miejsca bardzo urokliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, loko, dam sobie radę ;) i wiem, że nie dla nagród. W końcu nic nie obiecywałam :D Wow Gospoś! jakie widoki! Jeszce się zapatrzę i zostanę hehe. x Dziękuję gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej tam zostać parę dni i pokręcić się na rowerze po okolicy może kiedyś znowu się tam wybierzesz, na dłużej ale lepiej nie kiedy śnieg leży, chociaż jesienią też jest tam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
Spoko uwielbiam te strony Polski, cisza spokój i te wieczory we dwoje nad jeziorem. Bajka sam się rozmarzyłem. Ludzie są tam bardzo życzliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
eLKa jak masz możliwość to zrób tak jak mówi Gospoś. On zna się na temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obraziłam się na rower w zeszły czwartek gdy to ofiarował mi bez pytania czy sobie życzę tęczę. Niestety nie na niebie :D Ale może to jest jakiś pomysł na jesienny urlop :) x Niestety aż tak dużo czasu nie mam. Cudem wytargowałam środę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko masz w tej pracy, właśnie przy okazjach urlopowych okazuje się jak jesteś niezastąpiona ;) A z rowerem warto się jednak przeprosić, ujędrnia pupę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pomyślisz że ja znowu o tym samym, ale nie wiem co na biust... może kajak ;) To też dobry pomysł tam, ale mało czasu masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Ty już nie płyń lepiej w tej dbałości o moje kształty :D Pożałowałbyś kolorków ;) Niech mnie najpierw przeprosi to mu może wybaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedziałabyś z przodu... ten co z tyłu powinien dopasować się i to on nadaje rytm... pchania ;) ale naprawdę? nie pływałaś nigdy? tyle pięknych kajakarskich rzek, popróbuj kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam nie tak dawno temu chłopaka, który chciał mi pokazać jak to fajnie jest w kajaku. Pomachał mi i fiknął koziołka do zimnej wody :D Wcale nic mnie nie przekonał :P Może kiedyś się skuszę ;) Rzekę z kajakami mam 500 metrów od domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to tez jakaś opcja wakacyjna, albo weekendowa nawet, a może raczej na długi weekend. W sumie fajniej raczej ze zgraną ekipą, wtedy tez wynajęcie kajaków jest bardziej opłacalne, bo koszty dowozu są mniejsze, tj rozkładają się na więcej osób. Nie musisz wyć wyczynowcem, chyba Brda jest dosyć spokojną rzeką z tego co kojarzę. Tak na początek, akurat ;) Ale woda może być zimna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
Dobre choć myślałem że będzie bez siodełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym, nie wiem :) x Kotka, gdyby mój rower miał takie właściwości nie musiałby mnie przepraszać :D Nigdy, za nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur juz sie nie dziwi, dlaczego nie pozwolilam na sprzedarz tej starej kolarzowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kotka babola zrobilas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×