Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość gość
beez komentarza wczoraj wyborca PIS i jego język: "gaajowy dziś gość 21.30. Ja niewiem czy prezesa obchodzą takie szumowiny jak ty. Myślę jednak że on chce ich postawić do pionu. Koniec ze ślizgaeiem się na cudzych plecach się kończy. Czas rozliczeń nadchodzi. I tu jest powód waszego jęku." > Co ty bredzisz. Jaki czas rozliczeń? Jak na razie to PiS wyznaje zasade TKM i to ma byc ta 'dobra zmiana'!!!? zastanów się co mowisz. Myslenie wbrew pozorom nie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straż Graniczna nie wpuściła do Polski grupy Nocnych Wilków 'Siedmioro motocyklistów należących do organizacji Nocne Wilki zostało zatrzymanych przez polską Straż Graniczną na przejściu Terespol-Brześć. Przedstawiciele Straży Granicznej poinformowali, że wśród osób, których nie wpuszczono do Polski, była jedna obywatelka Rosji. Członkom Nocnych Wilków odmówiono wjazdu do Polski ze względu na "zagrożenie ładu i bezpieczeństwa publicznego państwa".' > To skandal. Jak mozna prowadzić polityke psucia stosunków dobrosąsiedzkich również z Rosją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak PiSuary beda się pluc kiedy to Rosja nie wpuści w ramach rewanżu Polaków na groby w Katyniu?!!! Nocne Wilki od kilku dni odwiedzają groby Rosjan i Polaków poległych w walce z Niemcami podczas II w.ś. i składają kwiaty, Część z nich jest już w Czechach, a stamtąd pojada do Berlina i nic nie jest w stanie zakłócić ich podróży bo mają ja przemyślaną. Tylko Polacy zdecydowali się na tak haniebny krok. Kto w Polsce ma interes w tym, aby marginalizować zwycięstwo nad hitlerowskimi Niemcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrzymano motocyklistów z grupy Nocne Wilki: 4 Słowaków, 2 Niemców, jedną Rosjankę. Zagrażali bezpieczeństwu Polski. No proszę 7 osób zagraża bezpieczeństwu Polski. Ten kto wydal taki rozkaz powinien trafic na oddzial psychiatyczny. Niech żyje PiS! :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuukkii
PiS wyspecjalizował się w wywoływaniu konfliktów zarówno w kraju jak i poza granicami Polski. Ale jakby co, to nie ich wina oczywiście :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumie kum
Celnicy tylko wykonuja polecenia. Decyzja o niewpuszczeniu motocyklistow zapadla na najwyzszm szczeblu w rusofobicznych glowach. Dziwie sie ze Rosjanie nie odpowiadają tym samym i nasi motocyklisci bez problemów wjeżdżają do Rosji. Co wiecej sa tam przyjmowani bardzo gościnnie i udzielana jest im wszelka pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usłyszeć PiSiej hołoty, sięgający nieba kwik oburzenia, że nie wpuszczono PiSuarów do Katynia z powodu tego że są zaprzyjaźnieni z Kaczyńskim. Bezcenne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha Mam cichą nadzieję, że Rosjanie zamkną wjazd do Smoleńska i Katynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzę sie i ubolewam, że musze zyć w państwie chorych absurdów. W państwie, które zamiast sie rozwijac, tworzyć miejsca pracy i godziwe zarobki, łazi ze zniczami pod pomniki i w akcie nienawiści blokuje przejazd motocyklistom. Polski rząd jest chory na umyśle i to nie tylko ten obecny, poprzedni też miał problemy. W Polsce nie chce się zyć i nie dziwię się , że az tylu Polakow opusciło nasz kraj. Utrzymujemy polityków ze swoich podatków, chociaz ONI nie maja na uwadze ani naszego dobra, ani dobra kraju. Mało tego płacimy za ich partie i ich wybory nie otrzymując w zamian nic. Jak długo to jeszcze potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kogo z naszych sąsiadów uważamy za przyjacioł ? No kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwa Alechina
Tych motocyklistów nie wpuszczono także za czasów PO. A Rosjanie nas zaatakowali razem z Niemcami w 39 roku, potem nie wyzwolili ale zniewolili na kilkadziesiąt lat 🖐️ popieram wyjątkowo decyzję PIS bo bojówki putina panoszące się po polskiej ziemi mnie osobiście obrażają. Co innego wpuścić do Polski delegację która chce uczcić poległych rosjan a co innego wpuszczać tutaj grupkę zbirów która np brała udział w ataku na Krym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwa Alechina
Przyjrzyjcie się gębie tego antypolskiego przywódcy tej bandy motocyklistów .. zbira reżimu ... a potem się oburzajcie może :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaczka dziwaczka
Samotność Wielkiego Mistrza. Na kilka dni przed wręczeniem orderów, prezydent Duda nadal jedynym członkiem Kapituły '3 maja prezydent Andrzej Duda wręczy zasłużonym Polkom i Polakom Ordery Orła Białego. Nie wiadomo, kto zostanie uhonorowany, wiadomo jednak, że prezydent przyzna odznaczenia jednoosobowo. Jest jedynym członkiem Kapituły. O tym, że prezydent Duda pozostał jedynym członkiem Kapituły, z powodu rezygnacji media informowały już na początku roku. Teraz, niespełna pięć miesięcy później i na trzy dni przed uroczystym wręczeniem orderów, sytuacja jest taka sama. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaczka dziwaczka
no i Dudus się doigral. pewnie ordery dostana 'sami swoi' i problem wakatów bedzie mial Duduś z głowy x http://natemat.pl/178673,samotnosc-wielkiego-mistrza-na-kilka-dni-przed-wreczeniem-orderow-prezydent-duda-nadal-jedynym-czlonkiem-kapituly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to zgodne z prawem żeby bez kapituly przyznawac ordery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a czy to zgodne z prawem żeby bez kapituly przyznawac ordery? .> hmmm jakim prawem? PiS wszystko moze. zmieni się prawo ('prosty lud" tak chce! :( ), najlepiej ciemna noca i juz, szafa gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy PAD dotrzyma pierwszy raz słowa i po roku odejdzie, jak nie wprowadzi kwoty wolnej ... itp. obietnic jak sam zapewniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie co Duda pokaże , że jest i potrafi być s a m o d z i e l n y, s a m wytypuje komu ma wręczyć ordery, s a m wręczy i s a m odbierze ewentualne zwroty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda nie bedzie mial problemu, komu przyznać Order Orła Białego Wiadomo, ze musza to byc ludzie bmw, a w PiSie jest ich od groma i trochę tym bardziej, że stanowiska jeszcze sa wolne i czekają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepo
Jesteście chorzy z nienawiści do PISu. Może wolelibyscie rządy zdrajcy tuska i PO gdzie każdy lał na pomniki patriotów i włazil w d**e Niemcom. PO zrobiła z tego kraju bezbronne państwo, bez wojska i opieki dla najuboższych, takiej Polski chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spluwa Alechina dziś > Ja nie mowię o 1939 r., tylko o wyzwoleniu i czy się komus to podoba czy nie fakt jest taki, ze żołnierze radzieccy ginęli i nas wyswobodzili spod okupacji hitlerowskiej. To dobrze, ze Młode Wilki pamietaja i chca oddać poleglym cześć. Nie zapominaj, że to moga byc ich krewni czy dziadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego wpuścić do Polski delegację która chce uczcić poległych rosjan a co innego wpuszczać tutaj grupkę zbirów która np brała udział w ataku na Krym. >>> Porównywanie tych ludzi do zbirów to zwykle chamstwo i podlość. Nie wiem czy brali udział w ataku na Krym, ale wiem, że w wojsku jest rozkaz, który musisz wykonać czy to się podoba czy nie. Wiem, że PO również nie wpuściła ich do Polski i to był wg mnie również durny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepo dziś Jesteście chorzy z nienawiści do PISu. Może wolelibyscie rządy zdrajcy tuska i PO gdzie każdy lał na pomniki patriotów i włazil w d**e Niemcom. PO zrobiła z tego kraju bezbronne państwo, bez wojska i opieki dla najuboższych, takiej Polski chcecie? > zmień dilera ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Rosjanie nas zaatakowali razem z Niemcami w 39 roku, potem nie wyzwolili ale zniewolili na kilkadziesiąt lat >>> Jak mozna coś podobnego mowić. ci żołnierze, ktorzy ginęli to byli prości ludzie, którzy wierzyli w to co im kazano ... Takie ględzenie o zniewoleniu mnie wkurza. Dla mnie jest jasne, że gdyby nie to "zniewolenie" jak piszesz to pewnie dzisiaj nie byloby ciebie na świecie, a poza tym "zniewoleniu" ludzie mogli się kształcić, mieli gdzie mieszkać, mieli prace, rodziny, byli szczęśliwi i nie musieli się martwić, ze jak wyjdą z domu to nie wiadomo czy do niego wrócą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×