Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nieiwemsama

Jaki poleciacie wozek dla niskiej mamy?

Polecane posty

Gość nieiwemsama

Pytanie jak w temacie. Mam tylko 1,60 i chciałabym jakiś mały zgrabny wózek. Czytałam że graco evo są bardzo fajne ale z tego co wiem mają piankowe koła a ja chyba wolałabym pompowane a nic innego nie wpadło mi w oko. Mutsy evo też nie jest wysoki ale ponoć spacerówki w mutsy nie sprawdzają się najlepiej bo są małe ;/ Macie jeszcze jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Safety 1st roadmaster ma teleskopowa rączkę wiec byłby wygodny dla cb tylne kola ma pompowane a przednie piankowe i jest naprawde tani i dobry jakościowo uzywalam 2lata i jestem zadowolona ja mam 162 wzrostu i byl idealny a jesli chodzi o spacerowke parasolkę to polecam espiro metro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nawet 1.60m i uzywam Camarelo Carmela. Nie czuje sie niekomfortowo prowadzac go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Biedronki tylko pamiętaj o żetonie lub monecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
navington cadet, 2 piankowe koła, 2 pompowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tako moonlight. Mega zgrabny i nie wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bugaboo cameleon idealny.mam 157cm wzrostu i dla mnie jest super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z regulowaną wysokością rączki. Prawie każdy lepszy wózek ma, więc można wybierać i przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z teleskopowa rączką. . Ja mam maxi cosi Mura i na moje 160 idealny . Mąż ma 190 i wystarczy ze wysunie rączkę . Szukalam wózka takiego żeby pasowal do nas obu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem twojego wzrostu i mam Kees Aero. W sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Mutsy Evo. Jestem niższa od Ciebie za to mąż jest wysoki. wózek prowadzi się bardzo dobrze. Co do spacerówki to ciężko powiedzieć bo maluch skończył niedawno dwa lata ale mniej więcej od 5 miesięcy już z wózka nie korzysta. Jednak jak czasem sobie wsiadzie to nie widzę żeby spacerówka była za mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Teraz na rynek wszedł nowy model Anex Cross. Ja sama miałam straszny problem ponieważ jestem bardzo drobna i niska (153cm). Ten model idealnie do mnie sie dopasował. Mały zgrabny i co najważniejsze lekki. Używam go o 4 tyg i jestem zadowolona . Gondola normalnych wymiarów (duża) i zgrabna spacerówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszke czytałam te różne opinie i sama wkońcu pojechałam zobaczyc tego Anex Cross. KUPIŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Anexa Crossa też się w końcu zdecydowałam po długich debatach z partnerem . Mały i zgrabny idealnie pasuję do małej zgrabnej mamusi <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 158 i przy wyborze w ogóle nie patrzyłam na mój wzrost. Przeciez teraz chyba juz wszystkie wózki mają regulowane kierownice. Gorzej z moim mężem bo on ma 191 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały i zgrabny Anex Cross. Idealny dla niksiej i drobnej osoby ale przez to že ma regulowanà rączkę również dobry dla wysokiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spier.... z tym sranexem anexem . Ile ci jeszcze maja pisac ze to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tu piękna kultura osobista. Ja jestem bardzo niska bo mam 152cm jak krasnal :-) i faktycznie mam Anexa Sporta . Wózek ma regulację rączki wiec można sobie dopasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem małym krasnalem i swobodnie mi sie prowadzi wózek Anex Sport. Długa regulowana rączka dopasowuję sie do wysokości osoby prowadzącej. Lekko i łatwo się nim manewruję. I co ważne łatwo sie składa i taki krasnal jak ja daję sobie z tym radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej "krasnalki" .... I ja mam Anex Sporta przy ktorym rączka jest super regulowana a wózek jest bardzo zwrotny , a wiec dobrze mi się go prowadzi. Kolorystyka fajna i co ważne cena nie jest zawrotna a jakość wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Navigaton cadet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialm Em-jota hi-treca, maly i zgrabny ale przy drugim dziecku kupilam graco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Anex Cross spełni twoje oczekiwania, dzięki bardzo fajnej regulacji rączki. Bardzo łatwo i wygodnie wypina się gondolka, także poradzisz sobie bez problemu będąc niską osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście szukam wózka do 115cm wysokość. Jest to spowodowane tym, że przy wysokich wózkach czuje się niepewnie prowadząc pusty wózek. Oczywiście znajdą się takie mamy, które będą wystawać znad wózka 10-20cm i będą się czuć pewnie prowadząc wózek, jednak nie powinny obrzucać błotem mam, które nie czują się komfortowo, każda z nas jest inna. Niestety większość wózków jakie widziałam jest wysoka. Te które są w sprzedaży z niewysokich to: X-Lander X-Puls 2015 (2016 jest troszkę wyższa), Bebetto Pascal, Bexa Fashion T (2015). Żadnego nie mogę polecić, bo też szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie Stokke Xplory i ustaw gondolę na najniższym poziomie-jest aż 16-stopniowa regulacja wysokości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Odświeże trochę temat: akurat mam anex sport - zwrotny i z regulowana raczka ale do podróży słaby: zajmuje kupę miejsca w bagażniku, o podróżach samolotowych mozna zapomnieć. Zastrzeżenia mam rownież do torby zaczepionej na rączce: strasznie nieporeczna (w nowszych modelach jest pływaczek, mysle ze to lepsze rozwiqzanie). Koła pompowane. Kupiłam używany i póki co jest niezawodny. 

Aktualnie poszukuje spacerówki typu parasolka bo kupiłam maclarena techno xlr i rączkę mam na wysokości klatki piersiowej! (158cm)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
2 minuty temu, Gość Ann napisał:

Aktualnie poszukuje spacerówki typu parasolka bo kupiłam maclarena techno xlr i rączkę mam na wysokości klatki piersiowej! (158cm)..

A regulacja tylko do góry... Totalnie nieprzemyslane rozwiazanie. Zwolnić projektanta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-lander X-cite jest fajny, rączka teleskopowa i można sobię dopasować do wzrostu, dla niskiej osoby jak najbardziej się nada 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, faktycznie jest super, mam ten wózek i mogę potwierdzić że super się go prowadzi, jest zwrotny i bardzo ładnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×