Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czyżby jej nie zależało

Umówiłem się na randkę, ona miała bluzkę na ramiączkach i nieogolone pachy

Polecane posty

Gość a pod majtkami pewnie
niezly bobr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli bluzka na ramiączkach = gładko ( czyli świeżo :D) wygolona pacha jeżeli nieogolona = zakryć dowód zbrodni :P poza tym ( sprawdzone!) antyprespirant lepiej działa na gładkiej ogolonej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna dziewczyna
ktora latem nosi caly czas bluzki na ramiaczkach nie bedzie codziennie golic pach tylko po to, zeby nie zaburzac poczucia estetyki obcych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
czyzbys zima golila sie rzadziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazl sie panicz? A jak bedzie w pampersach dziewczyna czy zonka to idioto ja zostawisz.Opisze zdarzenie w szpitalu lezala dziewczyna po operacji kregoslupa i ona i on chcieli by tylko w intymnych sytuacjach bral udziel jej chlopak nie pigoly!Zmienial jej podpaski i pampersy i myl miejsca intymne dziewczynie.Czy z was kretyni bylo by ,ktoregos stac na takie dbanie o dziewczyne czy zone???Wiec nie zaslugujesz na nie kretynie!Bo rozumiem gdybyscie szli na impreze do znajomych czy temu podobne to rozumiem by sie nie starala wygladac ladnie.To co bedziesz osobno spal a partnerke bedziesz widzial gdy zrobi poranna toalete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co innego porod wlasnej zony
co innego randka z nowa dziewczyna! uzywajcie szarych komorek czasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ma byc randka to prawdopodobienstwo bycia razem! A nie jak prostytutke przeleciec i za darmo bo nie stac pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co innego porod wlasnej zony
na tym etapie to nie ma co w ogole mowic o jakims prawdopobienstwie, wiec jesli kobieta zaklada bluzke na ramiaczkach, to pachy powinny byc gladkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"poza tym ( sprawdzone!) antyprespirant lepiej działa na gładkiej ogolonej skórze " co za brednie! na podrażnionej? to nawet boli i nie powinno się stosować świeżo po depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore kobiety
nawet jak ogola pachy maja ciemny slad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze wsi byla
i stad taki maniery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takiego czegoś nie rozumiem. Jeśli są tam włoski pod pachami to przecież świat się nie zawali, a nawet nie ruszane. To każdego indywidualna sprawa. Mi się takie coś na przykład podoba. Jasne, że dziewczyna nie powinna się z tym obnosić bo ją będą wytykać palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiekszosci
facetom sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powinienes umowic sie z prostytutka ona ma wszedzie wygolone cipke tez.Ale cie nie stac zapewne na prostytutke. Ja osobiscie bym sie cieszyl bo jest napewno cnotka!A nie juz z odzysku i wszyscy ja mieli!Ja mam zonke cnote i bylem prawiczkiem to jest piekne.Mlodziutka laska a ze cos nie dogolone to maja takie maniery tylko ci co maja Problem z seksem nadmierna pedantycznosc ;(Nie mowie by byla flejtuchem ale bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
depilacja nie ma nic wspolnego z prowadzeniem sie danej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ! O higienę się dba lub nie, a te włosy tu i uwdzie mogą być dla dojrzałych facetów. Małolat nie wie po co one właśnie tam urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosy pod pachami nie
sa do eksponowania w miejscach publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie to jest zabronione ? Będę miała tam gdzie mi się podoba i nie tylko mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nikomu niczego
nie broni, ale nieogolona kobieta musi byc przygotowana na salwy smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×