Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypieszcze cipke

Polecane posty

Gość Marzy sie gosia
tylko oralnie, czy nie tylko.. nieważne. w ogóle umieć dać kobiecie trochę odlotu. dwóch takich mężczyzn w żcyiu spotkałam, którym te umiejętności przychodziły naturalnie. Niestety, mąż nie jest żadnym z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma, wszyscy cyber :D Z paniami jest ten problem, że nie ma uniwersalnych zasad. Są kobiety, które trzeba 'podręczyć i ponęcić", leciutko stymulować, pomału przyspieszać, i do łechtaczki sięgać jak szykujemy się do zakończenia spektaklu. A są panie, co gdyby tylko miały wystarczająco dużo egoizmu i mało przyzwoitości z miejsca wpakowałyby ten czuły punkt to ust, albo na język, i fruuuu. Czasem się zaczyna z językiem w środku i wychodzi na zewnątrz, a czasem język jest zawsze na zewnątrz, a w środku tylko palce. Kobity są skomplikowane! Może twój mąż myśli, że jak kiedyś jakiejś się tak podobało, to Tobie też musi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiu moze tutaj popiescimy sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzy sie gosia
ach! no nie wiem, czy się zgodzić. spotkałam kiedys mężczyznę, który nie musiał specjalnie się starać, potrafił mnie zaspokoić, zanim na dobre zaczął. kilku innych przedtem lub potem (łącznie, a nawet wybitnie, z mężem) to nieudolni staracze. ps. nie chcę zabrzmieć żartobliwie, ale podejrzewam, że mąż nigdy nie miał nikogo przede mną. twierdzi, że miał (raz), ale nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodz sie to razem popiescimy twoja cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak mąż nie miał nigdy na kim się ćwiczyć to i nie ma co się dziwić, że żadnych zdolności nie pozyskał :D Widzisz, jak jakiś pan trafi akurat bez minimalnej nawet porady z jej strony w gust, co, jak, i w jakim tempie u danej panny pieścić, to wtedy się właśnie mówi o dopasowaniu seksualnym. Większość osób nie jest dopasowana i musi się docierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzy sie gosia
Ha! Oczywiście. Dopasowanie jak najbardziej, kilka juz lat minęło (byłam już mężatką) i dostaję dreszczy na myśl o tamtym mężczyźnie. Niestety, poza fajerwerków w łóżku i poza nim, pan nie reprezentował sobą niczego i to naprawdę niczego (w przeciwnym wypadku pewnie zabawom nie byłoby końca). Docierać się, 30+.. uczyć kogoś, czegoś? nie dla mnie, chyba. chcę gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to któraś z opcji powyższych musi być niestety! Jest też ostatnia żeby rozwiązać się z mężem, ale nie znam sytuacji i nie wiem, czy mogę to poradzić! Ja jeszcze w sferze względnej młodości jestem (oscyluję przy ćwierć wieku), to w głowie mi docieranie na różne sposoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wirtualnie popieści moją mokrą cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieszcze ale na mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzy sie gosia
życzę wszystkiego dobrego, ale.. ja też niedawno byłam w okolicy "ćwierć wieku" i nie traktowałam tematu poważnie. miałam nadzieję, że mąż trochę dorośnie, nabierze wprawy, w sumie sama nie wiem, czego. teraz, parę lat później, 30+ i nie mam złudzeń. do końca życia czekać na cud? szkoda trochę. ewentulnie, można zapomnieć - wielu ludzi twierdzi, że seks nie jest najwazniejszy, że bez tego da się żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzy sie gosia
dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ nie wchodzi w grę, tylko forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche daleko gosiu ja z center polski ale popisac zawsze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką masz mokrą i niewypieszczoną? Jakbym lekko ją ścisnął palcami, to bym czuł małe i słodkie, czy dorodne 'usta', wilgotne i błagające o dłuuuugi, głęboki pocałunek z języczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tyle tematow na forum mozesz pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×