Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie z grubej rury

Z iloma facetami już uprawialiście seks analny?

Polecane posty

Gość Pytanie z grubej rury

Gdybyście poznały nowego faceta, to nie byłoby wam trochę wstyd się przyznać, że już "to" (analny seks) robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam to raz, mozna powiedziec niespodziewanie. Pare lat temu troszke wypilam w pewnym klubie i zrobilam to z jakims przypadkowym facetem z ktorym przetanczylam caly wieczor. Gdy zaprowadzil mnie do toalety od razu rozpielam spodniczke i wypielam sie, zeby mogl dzialac. On stwierdzil ze nie ma prezerwatywy i wszedl w druga dziurke. Powiem szczerze ze bylo dziwnie. Poczatek byl bolesny, mezczyzna wszedl "na sucho" i dopiero po chwili sie rozluznilam. Sam seks przyjemny ale chwile zajelo zanim go dobrze poczulam, alkohol tez zrobil swoje ale tak jak wspominalam - to byl anal z zaskoczenia, nie bylam przygotowana na druga dziurke (jesli wiecie o co mi chodzi :) ). Po kilku minutach wyszedl i wzielam do ust - myslalam ze zwymiotuje ale trzymal mnie za wlosy i nie moglam przestac. Gdy mnie puscil poprosilam zeby wszedl jeszcze raz, bo obrzydliwe bylo trzymanie go w ustach. No i skonczyl w srodku, czego nie chcialam. Tak wiec podsumowujac - seks analny bardzo ciekawe doswiadczenie, ale trzeba sie przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
czemu juz potem tego nie robilas? ile wtedy mialas lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robimy t z zona od czasu do czasu jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam z trzema, i super. Ale mój obecny facet nie chce słyszeć. Tylko po bożemu i szybko. A ja tak lubię perwersyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bylas z tymi
wszystkimi 3 w zwiazkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@do gość dziś Mialam wtedy bodajze 28 lat, sama nie wiem czemu pozniej tego nie robilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ogolnie przygody
w klubach ci sie czesciej zdarzaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z każdym byłam jakiś czas. ale ten obecny facet nie chce słyszeć. kurde, będe go zdradzać no bo jak mam czerpać dziką satysfakcje z seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSS §§§§§
Sex analny mnie obrzydza, jednakże dałam się raz namówić chłopakowi i nie czułam żadnej przyjemności tylko ból i dalej czuje obrzydzenie, które narasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×