Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monicca B

Długi czerwcowy weekend nad morzem

Polecane posty

Gość Monicca B

Polećcie proszę jakiś hotel nad morzem na długi czerwcowy weekend 4-7. Chcę się wybrać z mężem tylko we dwoje i trochę odreagować. Zależy mi, aby było SPA i dość blisko morza. Nie chodzi mi o takie bardzo małe miejscowości, ale żeby było gdzie wyjść wieczorem do restauracji czy posłuchać muzyki. Mam mało czasu więc będę wdzięczna za podpowiedzi sprawdzonych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline82
Byłaś w Kołobrzegu? Jak dla mnie idealna letnia destynacja. Przy Molo dużo się dzieje - restauracje, kawiarnie, puby. Samo miasteczko ma sporo atrakcji. Jeśli chodzi o konkretny Hotel to wybieramy się w tym roku do Ledy. Sporo dobrego naczytałam się na ich temat i stąd taki wybór - trafiłam również na informację, że mało rodzin z dziećmi przyjeżdża, raczej pary, małżeństwa-więc z tego co piszesz będzie Ci odpowiadało:) Niewielki nowoczesny hotel z basenem. Do plaży jest jakieś 200 m. Mają szeroki wybór zabiegów SPA - widzę, że mają nawet konkretny pakiet na weekend, o którym piszesz http://www.hotelleda.pl/oferta-online/boze-cialo-w-spa-nad-morzem-all-38162 . My jedziemy w lipcu na tydzień i zdecydowaliśmy się na ten pakiet http://www.hotelleda.pl/ceny-i-pakiety/sloneczne-lato-z-obiadokolacja-7-dni . Wrażenia napiszemy po powrocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margerita P
My jedziemy w góry to nie pomogę, ale radzę się pospieszyć z rezerwacją miejsc, bo może być ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicca B
Ale zależy mi właśnie, żeby było nad morzem . Jak nie skorzystam jak na plaży zamierzam poleżeć z pafawanem;) No i w Twojej propozycji nie ma Spa...Caroline82 ta Leda to całkiem ciekawa, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×