Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elllcia27

Powiększenie piersi i całkowita korekt nosa u Dr Dmytrzaka

Polecane posty

Gość Elllcia27

Witam kobitki. Od dawna zastanawiałam sie nad powieszeniem piersi i korektą nosa po wypadku samochodowym. Zdecydowałam sie na dr. Dmytrzaka ale czytam tyle negatywnych opinii ze sama nie wiem co robić. Byłam już na konsultacji doktor jest bardzo miły i rzeczowy ale.. bardzo by mi zależy na cięciu okołosutkowym by nie mieć tych okropnych blizn podnpiersiami, doktor stwierdził ze mam za małe sutki..sama nie wiem, nie wydają sie zbyt małe. Koleżanka z mniejszymi robiła i było ok tylko u innego lekarza. Przekonuje mnie natomiast fakt ze dr Dmytrzak przeprowadzi mi obie operacje jednocześnie. Nosek i piersi podczas jednej operacji. Sama nie wiem co już robić, muszę wpłacić zaliczkę w tym tygodniu a termin operacji jest na 6 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nos i piersi podczas jednej operacji :O Przecież to są 2 poważne zabiegi. Jak chcesz poczytać jaki nos zrobił dr Dmytrzak dziewczynie to polecam odnaleźć na beauty posty dziewczyny o nicku: Marta. Jakby Ci się nie chciało, to powiem Ci tylko że inny lekarz robił jej chyba z 12 poprawek!!!! Biust zrobiony przez Dmytrzaka też tam znajdziesz- 4 poprawki! (zwykłe powiększenie). Tak, wiem że każdy ma nieudane operacje na koncie. To że nie chce zrobić Ci cięcia okołosutkowego, to nie problem. Ty się zastanów dlaczego on chce Ci zrobić takie poważne operacje jednocześnie. Ja też mam nieładny nos, a konkretnie profil. Robiłam biust i rozmawiałam o nosie z lekarzem. Powiedział że absolutnie nie łączy się takich operacji razem . Dziwie mnie że tak doświadczony dr Dmytrzak podejmie się takie zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllcia27
No właśnie czytam o Dmytrzaku i sie włosy na głowie jeżą... Dzwoniłam dzisiaj do dr Krajewskiego i powiedział mi ze absolutnie nie przeprowadzi tych operacji jednocześnie..Daje to trochę do myślenia. Umówiłam sie do Krajewskiego na poniedziałek na konsultacje. Zobaczę co powie mi jeszcze. Ogólnie to strasznie sie boje..narkozy najbardziej. Mam nadczynność tarczycy, niby wyregulowaną ale martwi mnie ze Dmytrzak średnio sie tym zainteresował podczas konsultacji. Swoją droga Dmytrzak do noska zaproponował mi wizualizacje 3 D . Miała któraś z was taką wizualizacje?? Czy ma ona jakieś pokrycie w efekcie po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec sama widzisz. Poza tym brak pytań o Twoje zdrowie tez jest zaskakujące :(. Narkozy nie ma co sie bać. Miałam 2 w odstępie pol roku i wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie co bać narkozy! Ludzie! Wy wszyscy podchodzicie do tej narkozy jak do czegoś najmniej ważnego! Poczytajcie sobie z czym wiąże sie narkoza! Masakra! Wracając do tematu dr D to mysle ze należy dobrze przemyśleć ta decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie twierdzi że narkoza to "pikuś" ale niektórzy boją się jej jak diabeł święconej wody. Dobry anestezjolog = sukces i narkoza wtedy nie straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, jak się wybieramy na operację to na pewno nie do pierwszego lepszego lekarza, czy kliniki, wszystko trzeba dokładnie sprawdzić, wtedy mniejsze prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie tak. Ja byłam u dra Piotra Osucha i bardzo jestem zadowolona z efektów. moim zdaniem to jest świetny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×