Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skolioza a wygląd sylwetki

Polecane posty

Gość gość

Mam 17 lat i od dziecka zmagam się ze skoliozą dolnej części kręgosłupa. Kilka miesięcy temu postanowiłam uprawiać trochę sportu, poprawić wygląd sylwetki. Schudłam 8kg, nogi jak patyczki, ładnie wyrzeźbione ramiona, plecy...ale brzuch to już coś innego. Nadal jak stanę z boku jest odstający, jakby wypchnięty, no i tłuszcz, albo bardziej zwisająca lekko skóra na dolnych partiach brzucha podczas nachylania... Moje pytanie brzmi : Czy mając skoliozę, czy jakąkolwiek wadę kręgosłupa da się pięknie wyrzeźbić ciało ? Nie ukrywam, że zależy mi najbardziej na brzuchu.... Czy niestety muszę pogodzić się z tym, że nigdy, pomimo nie wiadomo jakich starań nie zmienię się w królową siłowni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, możesz mieć ładną figurę. Pamiętaj że są pewne uwarunkowania, budowa ciała, kośći, skrzywienie kręgosłupa, są to elementy, na które nie masz wpływu. Stąd i możesz mieć lekko odstający brzuszek ale inaczej wyglada lekko odstający brzuszek spowodowany taka figurą a inaczej nadwagą. Staraj sie dbać o siebie ale nie dąż do jakiegoś ideału, każdy am inną sylwetkę i należy ją zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×