Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaspragniona

pokochajmy się..

Polecane posty

po cholere dylizans do karawany? karawana to arabusy a ja straszna rasistka jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daję Mu jeszcze góra 2 nocki i zacznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Ktosiek. Tak. Noc pokazała mi inny wymiar. Chwilowe uniesienie zmysłów, uniesienie ciał w podnieceniu. Szybkie zejście na dół, gdzie po chwili minione doznania wydawały się snem na jawie, snem tak autentycznym, że cipka i piersi jeszcze długo mnie bolały, do tej pory czuję otarcia. Sine odbicia Jego palców na moich udach przypominają mi o tym zwierzęcym seksie., krople spermy, co spłynęły po moich posladkach, udach, lydkach ku podłodze..zaschly z trudem schodząc,..Z takim trudem , jak On tkwi w mojej głowie, nie mogąc się go pozbyć. Tak. Jest to zwykły samczy popęd, zwykłe pożądanie. Wczoraj, kolacja wraz z Jego znajomymi, elegancka, sztuczna. Małżeństwo sędziów, sztywnych jak fiut w spodniach Apolla o ciemnych oczach. Sztuczne uśmiechy, uprzejmości. Odbija mi się Jego światem. Zresztą sam się dusił, pewny siebie, tak pociągający.. Po minie i spojrzeniu Dumnej sedziny, byłam pewna, że gdyby nie jej mąż zeszłaby pod stół z szeroko otwartą gębą, żeby obciągnąć mojemu Apollo. Heh wyglodniala samica.. Podjęłam decyzję. Już wiem co zrobię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona, ja bym tego Apolla i sztucznosc olala, zepsulabym mu te kolacje stawiajac Sedziemu, bezczelnie i przy Sedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Nocna Zjawo. Facet flak, tylko postawa prosta jak paw bez skrzydeł. Kompletnie Aseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie nocki?:-DCiekawe,czy w tym czasie dogrzebie się punktu G.:-DZdetronizować pewną będzie ciężko.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztucznosc odpycha i widac na pierwszy rzut oka.....Dzienna spoko,jestesmy tutaj tez po to,aby sie roznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to poes :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Jacek sztuczność? Tutaj każdy jest na swój sposób sztuczny. A życie jedynie pokazuje, że arystokracja bryluje we wlasnym, zamkniętym świecie, rozumiesz, dla pozoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
co dziubki przepychanki zamiast dyamnki ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona,mowie o sztucznosci w realu....tutaj to inna para kaloszy.....Dzienna nic co z Toba zwiazane nie jest kłopotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
W pewnym momencie, miałam ochotę podnieść sukienkę, usiąść na nim szeroko, wcześniej rozpinając mu rozporek. Może wtedy państwa sztucznych zlamalabym w pół. Zjawo. Sędziego nie chcialabym nawet po tabletkach. Stary, śliniący się, obleśny, sapiący niesmacznie. Spojrzenie obląkane na widok młodej , czyjejś dzi...dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie powiedziane, odwaga jest tu najwazniejsza; kto nie odwazny zatraca plec i ma pomaranczowe krosty, leeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdetronizować można jedynie królową,a pewna to ktoś na kształt nadwornego błazna raczej,bo nałożnica jest Nie dla wszystkich,a tylko dla króla. Dwie nocki. Nie więcej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ona, ale ty powinnas inaczej.....musisz Apolla rozwsciec, zeby jemu ze zlosci az nie stanal, wzbudz zazdrosc, zaszokuj, nie badz bierna. Kochasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Insynuacje odnośnie koloru pomarańczowego.. Zrozumiałam. Nie wiedziałam, że to świadczy o braku odwagi. Nie jestem odważna, więc zgodzę się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spragniona i co teraz zrobisz? masz jakieś plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Zjawo czy kocham? Tak. Nie jest to rodzaj miłości tak zewsząd znanej Wam wszystkim. Uzależnienie psychiczne, fizyczne, mentalne. Tak, tak mogłabym to ująć. Kobiety zawsze miały słabość do złych chłopców. A ja mam słabość do samego diabła. Walczę z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×