Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaspragniona

pokochajmy się..

Polecane posty

Gość Tomasor
Zjawiłem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Ktosiek. Dobrze, że tylko ręce. Mamy intercyze. Sama się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Zjawo. Myślę, że wiem co robię. Zbyt wcześnie nie dziękuję. Podziękuję jak się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli sama płacisz za dom w którym mieszkasz, finansujesz wystawne kolacje , płacisz koszty utrzymania miesięcznego wyżywienia Was obydwoma i wyjazdy wszelkiego rodzaju? Czy szumnie nazwane "sama się utrzymuję" dotyczy zakupów na kobiece fatałaszki bo to różnica jest. Kolosalna!!!! To zs co płacisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Zakupy żywności, środki higieny, zajmuję się domem, aby niczegi w nim nie zabrako. Tak. Za swoją kasę. rachunki jeden miesiąc On, jeden ja.. Czy powinnam się tłumaczyć? Temat założyłam w innym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Cie, ale życzę Ci żebyś kiedyś była szczęśliwa. Na razie wydaje mi się że sama sobie blokujesz drogę do celu. Wiem że nie wszystko jest białe i czarne, ale gdzieś musi być granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intero
Do Onaspragniona Powiesz nam jaki masz plan? Moze będziemy mogli ci jakoś doradzić? Coś podpowiedzieć! życzę ci jak najlepiej! Sympatyczna z ciebie babka i zasługujesz aby być szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Ktosiek dziękuję. Czasami wydaje się, że coś jest łatwe. Masz prawo tak uważać, zwłaszcza, że jest w tym trochę mojej winy. Pozwoliłam Jemu na gierki wobec mnie. Wierzyłam naiwnie w kłamstwa, w słowa.. Poradzilabym sobie bez Niego, On ode mnie tym bardziej.Wiesz, czego nie rozumiem?, że nie pozwala mi odejść. Każda próba rozmów, kłótni, kończy się podobnie.."odejdziesz, wysadzę wszystko w powietrze". A zaraz po tym leci zakisic w jakiejś dziurze. Czy możesz TO mi wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Intero. Mój plan wydaje się prosty. Zaczęłam realizację, myślałam, że będzie trudniej. Numer jego kochanki -męża, już mam. Jutro jesteśmy umówieni. Oni nam tak, to my im tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intero
teraz Trzymam kciuki za ciebie. Jak go zdobylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy oni? Jacy my? Wyjaśnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Proste. Ona ma męża. To numer jej męża zdobyłam. Fb, twitter, tylko zadziałały na moją korzyść.. Może mnie czyta w tym momencie?. :) ach nie. Przecież Apollo jest u niej.. Muszę wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intero
Czekam na dalsza relacje! Ciekawi mnie co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście ze sobą 2 lata a juz takie problemy! Co będzie po 10 Pamiętaj! zebys mu nie uwierzyla Ze się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Musiałam wyjść. Miałam sobie kupić jakiś alkohol lecz czy warto? Nie. Co będzie za10 lat? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Ktosiek. Piątek wieczór, co Ty tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intero
Ma taka fajna babke w domu a ten na dzięki chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma fajna babke w domu a na k****y chodzi! Zamiast się nią zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkohol znieczula,to juz w starozytnosci wiedzieli....Ona działaj ostro zzzz mezem oczywiscie nie alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Stres. Obudziłam się wcześnie, o 5. On jeszcze śpi, odsypiając, co? Niewiem. Czasami myślę.. Co On z nią, z nimi robi. Jak się kocha. Czy delikatnie, czy ostro. Może pieprzą się jak króliki, czy polykają swoje soki. Ona, jaka ona jest, z wyglądu moje przeciwieństwo. Ruda, o jasnej cerze, wręcz pergaminowej, koscista, bez kształtów. (ciekawe czy goli cipke i czy też ma rude owlosienie)A może mi się tylko wydaje. Zdjęcia nie zawsze oddają potencjał i urodę. Zobaczymy. Już niedługo. Jestem umówiona z jej mężem na godzinę 13:00. Ubiór już mam przygotowany. Czarne obcisłe spodnie, uwypuklają zaokrąglony tyleczek, szpilki wysokie również czarne, przylegająca do ciała , lekka koszula jasno różowa na guziczki. Celowo na guziczki, aby móc pokazać niby niedbale czerwony koronkowy biustonosz okalający moją pierś. Jestem niespokojnie podniecona. Co się wydarzy. Jakim jest mężczyzną. Te pytania i wiele innych tłuką się w mojej głowie..Przedstawienie czas zacząć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Ktosiek Wróciłeś szybciej, czyżby znowu wyciągnęła listę z "BO"? Czy jestem "fajna" . Uważam, że przyciągam spojrzenie. Lecz nie mnie to oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam cię autorko, ale jesteś z nim ze strachu, że cos sobie lub komuś zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Ona27. Po części tak. Między innymi obawiam się właśnie tego. Zaraz po ślubie, pewnemu mężczyźnie zafundował wakacje na ortopedi, mężczyźnie, który się do mnie przystawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×