Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3,5 latek zaczął utykać

Polecane posty

Gość gość

Witam! Mam problem z moim 3,5 letnim synkiem...utyka na lewą nogę, chodzi tak dziwnie jakby miał problem z biodrem..Nic go nie boli, nie ma siniaków, nigdzie się nie uderzył. Dwa miesiące temu miał szkarlatynę, nie robiłam żadnych badań po szkarlatynie, bo lekarz nie kazał. Zaczynam panikować. W necie naczytałam się różnych rzeczy i już panikuję..Ma któraś podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt mi nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może miec zapalenie biodra. Nic groźnego u dziecka. Poczytaj często po infekcji robi sie odczyn zapalny. My tak mieliśmy po zakazeniu nerek. Bylo usg biodra bo utykal a miał 2lata ale lek to tylko ibuprofen przez kilka dni i przeszlo.bpoczytaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamo tak samo objawia się białaczka. Nie chce cie straszyc ale zrób dziecku wszystkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak lepiej przebadać dziecko tym bardziej że było chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka6
U nas to było zwiewne zapalenie stawów (po przeziębieniu). Pediatra skierowała nas do szpitala, tam zrobili USG stawów biodrowych i kolanowych - jedyne zalecenie to nurofen - pomogło po tygodniu. Nawet na obserwację nas nie zostawili. Córka miała wtedy 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak często zdarz się zapalenie biodra po jakiejś infekcji ale z reguły to nic groźnego. Ja tez myślałam ze ma doznal jakiegos urazu a po usg wyszlo zapalenie. Nawet sie zdziwilam ze na izbie of razu robili usg a nie rentgen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×