Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie nie retoryczne

Takie mlode a juz takie cycaste

Polecane posty

Gość gość
smieszni jestescie z tymi swoimi glupawymi domyslami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomoto
@ Rotanmag 17:04 Ja tez kiedys opisałm jak pewna dwunastolatka zabujała się we mnie, jak zaczęła mnie nachodzić (tak, tak, przychodziła do mego mieszkania), ona do mnie, a nie ja do niej, to zaraz wszyscy na forum, no prawie wszyscy, zaczęli robić ze mnie pedofila. Tak jakbym to ja był winny, że jakaś smarkula jako obiekt westchnień wybrała akurat mnie. A co ja, odpowiadam za czyjeś zauroczenia? Masz rację, że kiedyś były inne czasy i ludzie nie reagowali tak idiotycznie na wszelkie relacje mężczyzna-smarkula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego jak cie g/o/w/n/i/a/r/a nachodzi a ty ja ignorujesz, a co innego jak korzystasz z okazji czlowiek dorosly powinien byc zawsze odpowiedzialny za swoje reakcje, a dzieciara niech sobie kwiczy, masz pozostac niewzruszony co tam sobie w glowie pomyslisz to twoja sprawa... ale co zrobisz to juz nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motomoto, dziwne co tu robisz? temat cie zwabil? i znow się wypowiadasz na temat który Cie niby nie dotyczy? sam się zdemaskowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie ignorantami do potęgi entej jeśli myślicie ze dziewczyna która jest dojrzala fizycznie, dojrzala tez do sexu i najważniejsze czy tego chce, czy jest na to gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nie retoryczne
Jak to? Przeciez w gender juz2-latki (slownie: dwulatki) maja byc uczone masturbacji. A 12-latka ma juz byc po edukacji przygotowujacej do odbycia pelnego stosunku seksualnego. W niektorych krajach sa juz rozprowadzane prezerwatywy o rozmiarze i nazwie JUNIOR. Wiec prosze nie mowic, ze rozwinieta fizycznie nastolatka nie jest gotowa psychicznie do seksu. Bo wg ideologi masonskiej gender taka nastolatka nie music byc rozwinieta ani pod wzgledem fizycznym, ani psychicznym, by mogla sie pieprzyc ile wlezie. To co pisze to nie jakies pedo-fiction. W Polsce w tej chwili dziela bodaj 17 przedszkoli, gdzie ideologia gender jest w ich programie nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna zostac nauczycielem gender? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomoto
Jednego nie rozumiem. Jak opisałem, że 12-latka się we mnie podkochuje to natychmiast zostałm okrzyknięty pedofilem mimo, że wielokrotnie powtarzałem, iż w żaden sposób jej do tego podkochiwania nie zachęcałem. Tymczasem jak wczoraj o 17:04 RotanMag opisał, że sam osobiście będąc dorosły startował do takiej 12-stki to cisza... Ani jednego negatywnego komentarza. Ani jednego pedofila czy zboczeńca rzuconego w Jego stronę. To ja nie rozumiem. Nic nie robisz - jesteś zbok. Robisz wyraźnie ku smarkuli - nie jesteś zbok. Ktoś mi to wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos tego nie przezyl to nie wie.tez bylam nadmiernie rozwinieta w wieku 12 lat i nie chcialam tego.glupie zaczepki facetow mnie obrazaly, nieraz doprowadzaly do placzu i kompleksow, bez wzgledu na to czy byl to przystojny 20 latek czy zdziadzialy 40 +.Mnie w tym wieku interesowaly Barbie i japonskie kreskowki na Polsacie.Teraz po 30 jest inaczej, ale juz nikt na mnie nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×