Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie nie retoryczne

Takie mlode a juz takie cycaste

Polecane posty

Gość pytanie nie retoryczne

Wklejam na ero bo o cyckach chociaz mlodych. Przyklad: dziewoja ma dopiero 12 lat a cyce wieksze niz niejedna dorosla. Pytanie- czy to dlatego ze ludzie zra kurczaki z hipermarketow? Kurczaki pedzone sztucznie hormonami wzrostu? Bo ja slyszalem ze potem te hormony przenikaja do ludzkiego organizmu i nadal dzialaja. To prawda? Przeciez kiedys nie bylo zeby malolata (12 lat - przypominam) chodzila z takimi buklakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nie retoryczne
Nic nie wypchala! Przeciez znam ja bo to corka sasiadow. Cyce jak u dojnej krowy! Kiedys zlapalem sie na tym ze gapie sie na te cyce i az mi sie glupio zrobilo bo to przeciez dzieciak jeszcze. Ale cyce nie dzieciaka juz oj nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez to zauwazylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczaki musza rosnac szybko, wiec dostaja tony antybiotykow na wzrost, to wszystko znajduje sie potem w czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest normalne.biedne dziecko ma zaburzenia hormonalne i dojrzewa przedwczesnie.Stare oblechy sie zachwycaja a ona pewnie sie wstydzi i jest nieszczesliwa.wiem bo tez tak mialam, zycie w takiej sytuacji jest niefajne i prowadzi do zaburzen w relacjach z rowiesnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gap sie tak, pedofilu, to dziecko uwiezione w doroslym ciele.jakbym byla jej matka, dostalbys w ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nie retoryczne
Nie jestem pedofilem! Gapile sie raz. Nie na nia tylko na jej cycki. Gdyby ich nie miala to bym sie nie patrzyl. Na inne 12-latki jakos sie nie patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dorosle ciala ot jaki z niego dzieciak? W wielu krajach 12latki moga juz. W niemczech jest to chyba 13lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to zauwazylem. 13, 14 lat a pupa i cycki jak u dojrzalej kobiety. Chcialoby sie taka zerznac ale wiek ich nie pozwala jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh prawiki wiedzialam, ze tu przybiegniecie sie uzewnetrzniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że coraz więcej takich nad wiek dojrzałych. W TV mówili, że to cywilizacja, że mentalność się zmienia, że dzięki globalizacji świat stał się miejszy, że ludzie szybciej żyją, że postęp techniczny, itd. Pierdu, pierdu... Rozumiem, że postęp techniczny przyśpieszy działanie procesora w komputerze ale wzrost cycków chyba nie zależy ani od techniki ani od mentalności. Jest tak jak pisze autor. Chemia, antybiotyki, waszerowanie hormonami - a my to potem zjadamy i skutki każdy widzi. 12 lat i cipa obrośnięta a biustonosz jak dla dorosłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale piertolicie, ludzie. 12 lat to ja miałem za Jaruzelskiego, ponad 30 lat temu, i pamiętam, że co najmniej jedna dziewczyna z mojej szóstej klasy miała taki cyc, że na jednym biwaku pan od WF przez 3 dni nie odstępował jej na krok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie poradzimy na to. trzeba zaakceptowac i wyrywac te 14 - latki poki jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wieku 12 lat to z koleżankami nie byłyśmy już dziewicami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w wieku 12 lat to z koleżankami nie byłyśmy już dziewicami" x Zamknij pysk tepy prowokatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie prowo, u mnie w drugiej gimnazjum czyli 14-15 lat sa dwie na caly rocznik bez zwiazkow za soba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:35 za kogo ty sie masz? won gówniarzu do lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe że przeciwnikami uchodźców z afryki są tylko biali faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej od tych chemicznych kurczakow przeraza mnie podejscie doroslych mezczyzn do DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^Chyba pomyliłeś wątki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"16:35 za kogo ty sie masz? won gówniarzu do lekcji " x Ssij pałe ojcu frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam zwiazki, w przedszkolach tez kiedys byly "sluby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialem na mysli normalne, pelne zwiazki, moje kolezanki w drugiej gim juz maja je za soba (w 90%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16.42 to nie faceci, tylko prawiki z Kafe a to się nie liczy jako facet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie mieszkasz w zaglebiu k/u/r/e/s/t/w/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie powiedzialbym (ale te zwiazki mialy tylko z chlopakami ze szkoly, jakby cos bylo niejasne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RotanMag
Mam dziś czterdziestkę na karku. Swą Żonę poznałem gdy miałem 25 lat, a Ona właśnie... 12. Wtedy były jednak inne czasy i ludzie nie reagowali alergicznie na pseudopedofilię. Jej rodzice wiedzieli, że Ona mi się podoba i bynajmniej nikt mnie nie gonił z ich mieszkania. Przeciwnie. Jej ojciec nawet zapytał mnie kiedyś, czy się nie boję, że Jej się odmieni gdy podrośnie, bo przecież jest jeszcze taka młoda. Nie bałem się. Wiedziałem, że to młodziutkie serduszko też mnie kocha. Pobraliśmy się przed jej osiemnastką ale bynajmniej nie dlatego jakoby wpadła. Jesteśmy do sobą do dziś jako szczęśliwe małżeństwo. Być może dziś dziewczyny dojrzewają szybciej fizycznie ale mam wrażenie, że psychicznie większa dojrzałość była właśnie dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiki zawsze muszą dać popis swojej twórczości, ciągle to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogolnie tego nie pojmuje. Jest facet powiedzmy 20 lat i laska np 14 lat. Jesli laska mowi do faceta "chodz sie bzykac" to gdzie tu pedofilia. Glupie prawo i tyle. Rozumiem gwalt. niewazne czy na nieletniej czy na doroslej kobiecie, powinien byc karany obcieciem penisa. To moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×