Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy twierdzą że metali jest mało w dzisiejszych czasach?

Polecane posty

Tak sie składa że często na mieście licze napotkanych metali, a jestem bardzo wyczulona na wszelke przejawy metalowości u przechodniów i nie ma dnia, żebym nie spotkała na ulicy kilku takich osób - a to ktoś ma ubraną koszulke z logiem jakiegoś zespołu, a to gdzieś idzie typowy metal z długimi włosami, bródką, ubrany cały na czarno, a to ktoś ma jakieś metalowe naszywki na plecaku itd. Więc dlaczego niektórzy twierdzą, że dziś metali jest mało, że tylko niewielka ilość ludzi słucha takiej muzyki? Nawet frekwencja na koncertach temu wyraźnie przeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burza n*******la hardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz o metalach kolorowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, bardzo przewidywalny temat. Postaraj się bardziej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu pytam, zadałam normalne pytanie, w przeciwieństwie do waszych odpowiedzi. Często się spotykam z traktowaniem metalu jako coś bardzo niszowego, a to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metal to s**t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może spróbujmy liczyć faktycznie.Tylko nie wiem czy nie policzę dwukrotnie tej samej osoby,bo tak się może zdarzyć. Od wczoraj jakieś 20 osób widziałam, na przystanku,na parkingu i w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak napotykasz codziennie kilka osób na 2 setki mijanych ludzi, to te kilka to niestety niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we Wrocławiu widuję bardzo rzadko. Oczywiście pomijając koncerty.;) Np. dzisiaj widziałem tylko jednego, a najczęściej w ogóle nie widuję jadąc autobusem czy tramwajem, lub po prostu idąc przez miasto. Na szczęście kindermetali też bardzo rzadko widuję.;) Częściej widuję gotyckie laski, na które chyba jakaś moda panuje, skoro nagle w zeszłym roku zrobił się taki wysyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Krakowie wcale nie widać mody na gotyk(i dobrze, przynajmniej gdy sie tak ubiore to jestem orginalna :P ), a takiego typowego kindermetala jakiegoś spotkam przynajmniej raz na kilka dni :P Zależy też kogo uznajesz za metali, może masz jakieś bardziej ścisłe kryteria niż ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Szatanistka byłaś wczoraj na Juwenaliach podobno lubisz tę imprezę ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki S_*************_a_j p_o_j_e_b_i_e genetyczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cześć Szatanistka byłaś wczoraj na Juwenaliach podobno lubisz tę imprezę ha ha ha " nigdy nie pisałam czy lubie juwenalia, więc niezaleznie od faktu, czy je lubie, czy nie, nie możesz o tym wiedziec(a prawda jest taka, ze sa mi zwyczajnie obojętnie). Zajmij się czymś pożytecznym, zamiast spamowania nie na temat w moich tematach. Nie, nie mam ochoty na denne rozmowy o niczym z takimi osobami takimi jak ty, i uszanuj to, zamiast bezsensownie klepać w klawiature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje ale myślałam że cię rozbawię ale widać nie udało mi się a tylko cię rozzłościłam jak tak to sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok może żart był niezbyt udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×