Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Buty na pielgrzymke

Polecane posty

Gość DonnaMadonna
bardzo fajne sportowe buciki kupowałam na stronie renee.pl I powiem Wam szczerze, że niby firmowe adidasy, a obtarły moje stopy tak, że nie mogłam ich zakładać przez następne 2 tygodnie. W dodatku moje stopy kompletnie nie oddychały. Po tym już się nauczyłam, że nie cena robi wygodę i kupiłam za niecałą stówkę taki http://www.renee.pl/obuwie_damskie/trampki_tenisowki/adidasy_laser_cutout_experiences_y621_bialy.html

Gość gość
ile teraz kosztuje pielgrzymka ?

Gość gość
to nie buty powodują obtarcia i ból stóp. Chodziłam na pielgrzymki przez 10 tal, byłam tam też w slużbach medycznych i wiem, ze na obtarcia, pęcherze i odbicia ma się predyspozycje. żadne buty tego nie zmienią! Ja mam lekką nadwagę i zawsze w jakich butach bym nie była nigdy nawet jednego otarcia nie miałam, a koleżanka, szczuplutka zawsze miała nogi pokiereszowane od pęcherzy. Trzeba pamiętać, zeby na każdym postoju wietrzyć nogi i w trasie przynajmniej raz zmienic skarpetki na czyste. przesypuj stopy talkiem. Broń boże nie sluchaj zaczarowanych opowieści o skórkach od bananów czy pokrzywach w butach dla lepszego chodzenia.

Gość gość
Coś mega wygodnego. Poszukaj w butach sportowych na Eobuwie:)) Myślę, że będzie coś godnego uwagi:)

Gość gość
Jak szukasz wygodnech buto to zoabzc sobie na tej stronie ...www.gamis.com.pl ja mam kilka par butów z tej firmy ale to są takie bardziej eleganckie i są MEGAAA wygodne. Może bedą mieli tam takie ala na pielgrzymkę .

Na pielgrzymkę najlepsze buty jakie są to na pewno obuwie mocne, z grubszą cholewką i praktyczne, np. trapery. Sneakersy też są świetne, tyle, że lepsze są na cieplejsze dni i są lżejsze. Oba typy butów możesz sprawdzić w ZOiO ;-) https://zoio.pl/obuwie/kozaki-botki

Gość gość
W takim przypadku będą konieczne sprawdzone i dobre buty. Nie ma co ryzykować - kup w sprawdzonym miejscu. Ja mogę polecić : www.BucikSklep.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować