Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michu123

pomysły na spędzanie czasu w ogrodzie!

Polecane posty

hej, planuję urządzenie ogrodu, zastanawiam się na co warto zwrócić uwagę, może coś pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki masz ogród, jakie zainteresesowania, gust, rodzine itd, jeżeli pytasz o doświadczenia to dla mnie najfajniejszym co możesz zrobić w ogrodzie jest zakup jacuzzi! nie zajmuje dużo miejsca, można z niego korzystać praktycznie przez cały rok, stosunkowo łatwe w utrzymaniu :) dla mnie to największy plus posiadania ogrodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogród ma być jak najbardziej przyjazny, nie starannie przystrzyżony, ale ma być super miejscem dla dzieciaków (mam dwie dziewczynki 4 i 7), grilla ze znajomymi itd :) jacuzzi brzmi jak sen, ale nie na teraz, może jak małe podrosną, teraz to bardziej by im się pewnie basenik przydał :) pytam po prostu o jakieś ciekawe rozwiązania, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecin tsr
oj bardzo, bardzo dużo zależy od tego jaki masz ogród i fundusze jeśli chodzi o ten whirpool... np w Polsce produkuje się bardzo popularny w niemczech massive pool - basen z "jacuzzi" za kilkadziesiat tysiecy. Ale kupisz tez taki za 10-20 tysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to idealny pomysł dla Ciebie to byłby basen i przeciwprąd, w którym masz opcje hydromasażu i modelowania sylwetki :) poolsfactory masz te wszystkie bajerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMartaMM
Basen obowiązkowo! Polecam Ci firmę z Opola, która robi świetne baseny w różnych rozmiarach. Nazywa się PoolsFactory, ich baseny możesz obejrzeć na www.landing.poolsfactory.pl Frajda dla całej rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzywniak (pomidory, fasola, groszek) i zielnik (od bazylii po tymianek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annik1
My wpadliśmy na pomysł, aby zamontować basen :) Mieszkamy pod Opolem, więc padło na miejscową firmę PoolsFactory. Podjechaliśmy, wybraliśmy model i po niecałym miesiącu basen był w naszym ogrodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci to basen albo trampolina, chociaz ja mam trampoline z dajara i sama z dzieciakami na niej skakałam, dobra zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Dla dzieci piaskownica, drewniany domek ze zjeżdżalnią, huśtawka/trampolina - cały dzień z głowy 😉 a mój must have to hamak Doub i jacuzzi ogrodowe Adam - oba produkty od ePraktyk.pl, który jest moim ogrodowym wybawieniem! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczka

Dla dzieci to wiadomo.

Dla dorosłych, dla mnie podstawa, to huśtawka na której mogę wylegiwac się z książką, a jak blisko domu to i Wi-Fi złapać 😂

Kojąco działa woda, więc wszelkie oczka, stawili też wskazane.

Można też pokusić się o własną mini dołów nie zewnętrzną 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczka

Miało być silownia 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×