Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

meble

Polecane posty

Gość gość

jeśli kupujecie meble do domu, to wolicie wybrać tańszą sieciówkę czy solidną firmę, ale droższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę solidne, sprawdzone miejsca, gdzie wiem, że płacę za dobrą jakość... ale to wszystko też zależy od gustu, bo czasem może się też w sieciówce coś spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPawela
Meble z sieciówek niekoniecznie ;) Może dlatego że ja lubię niezbyt nowoczesny styl. Można znaleźć ciekawe w sieci. Tak samo jak sprzęt kuchenny. Znalazłam ciekawe modele na electro.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię sieciówek, tam wszystko wygląda tak samo.... wolę meble z duszą, od producenta, który doradzi, poświęci trochę czasu klientowi... tak szukałam biurka do pracowni, znalazłam w galerii Cygal przepiękne biurko, wykonane z drewna najlepszej jakości, ze świetnym wykończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo wazna jest wysoka jakosc produktow. Ostatnio kupuje w http://dobremeble.net/, maja szeroki wybor mebli kolonialnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosella33
A ja lubię sieciówki. Uwielbiam styl skandynawski i tak własnie umeblowałam swoje mieszkanie .Powiem Wam,że wiele sklepów sieciówkowych ma w ofercie meble właśnie w tym stylu. Polecam zajrzeć sobie również tutaj: http://najtaniej.co/dom-i-ogrod/ Jest to porównywarka cenowa. Możecie przejrzeć sobie na stronie dosłownie wszystkie elementy wyposażenia domu oraz ogrodu i dzieki temu kupić coś taniej ( wbrew pozorom ceny mogą sie naprawdę różnić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na wybór mebli składa się wiele czynników - budżet oczywiście ma znaczenie, ale też liczy się styl, estetyka, sam wygląd i trwałość. Sporo mebli mam w domu zakupionych w http://www.terminex-meble.pl/ (także meble kuchenne) i trzymają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem przy ostatnim remoncie postawiliśmy na poleconą, solidną firmę www.designmebel.eu i zdecydowanie się nie zawiedliśmy na ich wyrobach oraz usługach. Wykonali dla nas wspaniałe meble na wymiar, idealnie dopasowane do naszego wnętrza. Jak najbardziej spełnili nasze oczekiwania. Produkują meble naprawdę wysokiej jakości, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raczej stawiam na solidność, chociaż wiadomo względy estetycznie też nie pozostają bez znaczenia. Dlatego myślę, ze meble na wymiar kuchenne zwłaszcza to dobre rozwiązanie, u nas jest cała zabudowa kuchenna wykonana przez http://www.verlani.com/oferta - na stronie maja sporo informacji i zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałem do Londynu mebelki przez internet ,montowałem sam ale chcieli przyjechać ja się uparłem i dałem radę.Świetne wykonanie projekt 100% zgodny z realizacją polecam www.omegameble.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego bać jeżeli chodzi o zakup mebli przez internet,ja akurat często zamawiam pościel dla dziecka na stronie BajkowyPokoik.pl i jestem bardzo zadowolona z jakości oraz ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałam meble na wymiar, robione pod moje potrzeby i w moim guście. Dlatego współpracowałam z www.maximum-interior.com, która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Współpracują z doświadczonymi fachowcami, którzy wykonują m.in. meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupowałam łóżko dla córki, takie z pieskiem. Kupowałam przez internet, w sklepie www.ergoexpert.pl, bo cena była najbardziej korzystna.Często zamawiam z internetu, moim zdaniem to gwarantuje oszczędność czasu, ale i kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyyna
Ja swoje meble do pokoju dziennego kupiłam w sklepie internetowym http://meblowy24.pl/pokoj-dzienny.html . jestem bardzo zadowolona, ponieważ różnorodność mebli jest spora -w związku z tym znalazłam swoje wymarzone meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje dziecko kocha samochody? Powinnaś sprawić mu tablicę w kształcie auta! Jestem pewna, że maluch będzie zachwycony! Dodatkowym atutem tego przedmiotu jest niska cena. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka670
Z własnego doświadczenie wiem, że solidne meble, które służą mi już lata wcale nie muszą być drogie, od dawna kupujemy w Meble Hot i jestem bardzo z nich zadowolona. Wspaniała jakość, a o ile tańsza od tych moim zdaniem przereklamowanych sieciowych salonów, gdzie w dodatku od dłuższego czasu nie pojawia się już nic nowego i ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Mi się bardzo podobają designersko meble z meblobuk i nie są kosmicznie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawdę dobrze jakościowo meble ma sklep jokodecor.pl zamawiałam już kilka rzeczy i jestem bardzo zadowolona  z dobrego wykonania i materiału 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×