Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstydzilabym sie wychowywac czarne dziecko

Polecane posty

https://www.google.com/search?hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1280&bih=674&q=mulat&oq=mulat&gs_l=img.3..0l10.1034.3108.0.4259.5.5.0.0.0.0.132.492.0j4.4.0....0...1ac.1.64.img..1.4.492.cofm-uH4ADw#hl=pl&tbm=isch&q=mulat+dziecko&imgrc=0CIXRtplJMI4wM%253A%3BBz4Ml7kOngUtoM%3Bhttp%253A%252F%252Fstat Np :) ic1.iwoman.pl%252Fi%252Fart%252F132%252Fvl282244.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.iwoman.pl%252Fzdrowie%252Fpartnerstwo-i-seks%252F57%253Btysiecy%253Bdzieci%253Bw%253Bpolsce%253Bwychowuje%253Bsie%253Bw%253Brodzinach%253Bhomoseksualnych%253Bpoznaj%253Bhistorie%253Btych%253Bktore%253Bmusialy%253Buciekac%253Bza%253Bgranice%253Bi%253Btych%253Bktore%253Bzostaly%252C141%252C0%252C1376909.html%3B479%3B720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by nawet nigdy nie przyszło do głowy związywać się z murzynem. Chyba dobrze mnie rodzice wychowali... Nie wiem, ale być z kimś tak różnym by mnie przerażało. A dzieci z takiego związku? Nie oszukujmy się, nie byłoby do mnie podobne, dziwnie bym się czuła. Zdecydowanie nie chciałabym mieć mieszanej rasowo rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio NIGDY nie widzieliście cuchnącego Polaka i niecuchnącego Murzyna? rozumiem, że nie chcecie widzieć, bo wasza prawda w waszych łbach jest najważniejsza i zgadzam się, że Polacy śmierdzą. Mieszkam we Wrocławiu i jeżdżę tramwajem do pracy i nieraz zemdleć można, a byłam na wymianie studenckiej w Norwegii i Szwecji uwierzcie mi JEST RÓŻNICA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak to byłoby Twoje dziecko więc co do czego nie widziałabyś problemu pewnie. Tak jak nie widzą problemu osoby adoptujące dzieci, które nawet grama genu nie mają ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że polscy faceci w większości cuchną i nie wylatujcie mi tu z waszymi pachnącymi Heńkami, bo się ośmieszacie. Mówimy o ogóle moja mama jest pielęgniarką na izbie przyjęć i na 10 facetów przyjmowanych z nagłych zdarzen tylko jeden jest faktycznie czysty i pachnący reszta to brudne knury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie jechałyście nigdy autobusem, tramwajem czy pociągiem pełnym śmierdzących białych Polaków? Komu wy to chcecie wmówić to że twój czy twój mąż pachnie to nie zmienia faktu, ze inni niekoniecznie :P Ja nie mówię, bo ciapatuchy z tych slumsów we francji czy uk faktycznie walą ale u nas wcale nie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.07 Dla co niektórych debilek po specjalnej szkole to nie zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój Henio jest tym 1 z 10 co pachnie i dba o siebie:) jestem z niego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak, a to jest równoznaczne z tym, że murzyni śmierdzą.... co za dyskusja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarne dziecko = wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa kafe kura = wstyd No ale zależy kto ma jakie priorytety jednego razi kolor skóry drugiego nieuctwo i prostactwo w ciasnym łbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brać się za murzyna to już porażka. Dla czarnucha czy ciapatego związek z białą to nobilitacja, bo biała, bo z zachodu, cywilizacji. Ale dla osoby białej (niezależnie od płci) wybór czarnego partnera to zdegradowanie się do gorszego sortu. Przykro mi ale tak już jest urządzony ten świat. Pseudonowoczesne krzykaczki z macierzyńskiego tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gorszy sort ludzi"? Matko co za świat, nobilitacja? tak jest świat urządzony, bo biała to z zachodu i cywilizacji? Kobieto wyjdź z tego baraku w którym żyjesz i popatrz na świat. Dla miłosci nie ma kolory skóry. Mój kuzyn ożenił się z czarnoskórą dziewczyna z RPA. Kochają się, przykładna rodzina i w życiu by mi nie przyszło do głowy, że takie brednie można wypisywać i w ogóle pomyśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mój kuzyn ożenił się z czarnoskórą dziewczyna z RPA" Pewnie jakiś nieudacznik co żadna biała go nie chciała, no chyba że podstarzała/samotna matka/niezbyt urodziła, itp. To wziął sobie młodą zgrabną ale czarną. Ona dostała wizę a on młode ciałko i kobietę która będzie go po rękach całowała za wyrwanie z afrykańskiej biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha, a nie przyszło ci do głowy, że nie jest nieudacznikiem tylko się zakochał? ładna ale czarna, a może jemu się podoba? jak ty lubisz wiśnie, a ja truskawki to mam ci współczuć? Poza tym ona nie potrzebowała żadnej wizy, przeciwnie ona ma obywatelstwo RPA i USA podobnie jak mój kuzyn :) aleś ty głupia i nie wiesz co to miłość, Współczuję ci i przyjmij do wiadomości, że nie masz monopolu na rację, bo ilu ludzi tyle pragnień ty masz takie, a ktoś inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
gość dziś a ja się zastanawiam co za "udacznik" ciebie wyrwał pewnie taki sam kulawy debil jak i ty, bo żaden normalny facet z taką szczotą nie chciałby być, bo gdzie z takim tłukiem się pokazać wśród ludzi? Przecież takie coś jak ty gdzie tylko pysk otworzy tam wstyd robi :o Tylko Janusz w dresie taki sam debil jak ty mógł cię chcieć i w wam podobnym towarzystwie możesz brylować, bo wśród normalnych ludzi nie miałabyś racji bytu. Taka prawda prostaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cołko prowda hahaha dobre uśmiałam się ale w samo sedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawica wygrała wybory to pogoni brudasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że moje dziecko nie będzie się zadawać z waszymi rasistowskimi dzieciarami bo najczęściej przykład bierze się po rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja mam dzicko i jest blondynem jestem dumna zniego" :o Bo jest blondynem? A jak na kilkanascie lat wylysieje? Ja jestem dumna z mojego syna bo swietnie sie uczy, osiaga sukcesy w sporcie, jest empatyczny, wesoly.... Naprawde, niektore z was mnie przerazaja. Jestescie zajadle, chamskie, agresywne. Nie, ni8e ejsytescie w niczym lepsze rtylko z powodu bialej skory. Angelina Jolie i Brad Pitt adoptowali trojke dzieci - z Kambodzy, Etiopii i Wietnamu. Jakos nie podzielaja pogladow polskich kur domowych, ze jedynie biale dziecko sie liczy (i to blondyn, aby mozna bylo byc....dumnym :D) Tak ogolnie - jestescie niczym w zyciu i jedynie plujac, tu na kafeterii, anonimowo, mozecie poczuc sie "lepsze" :D Tyle waszego. Ot, smutne, szare zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej masz 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co za idiotki, "bo widać że to owoc romansu" pechowiec.gif Przecież obcy ludzie na ulicy nic nie wiedzą czy to dziecko jest z mężem czy nie i możesz mieć białe czy czarne dziecko, a sąsiedzi i bliscy i tak wiedzą, że jesteś samotna i twoje białe/czarne dziecko wychowujesz sama. Przecież nawet samotna kobieta z czarnym dzieckiem może być wdową, rozwódką, a ta samotna z białym może być dajką wszystkich osiedlowych Januszów w dresach. Serio was obchodzi co sobie kto pomyśli o waszym życiu, że aż musicie się pośrednio tłumaczyć przed Kowalską spod dziewiątki? Matko co za wsioki, tłuki i kołtuny pechowiec.gif" Bo z murzynem to takie juz kuriozalne jest, sorry. Kiedy indziej opowiadacie kawaly o blondynkach i wtedy to dobrze jest, mozna oceniac po wygladzie, nikt sie wtedy nie czepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stanach bialli sa nikim.Jezeli zwrocisz uwage chamskiemu czarnemu ze np.rzucil pusta butelke na chodnik uslyszysz ze ...jestes rasistka.oni gnoja bialych W kazdym razie nie popieram buractwa z tego topicu.gowno innym do tego kto z kim ma dzieci.W Polsce spotkalam sie z samymi sympatycznymi czarnymi. Za to nie cierpie "ciapatych"-bylam w Indiach i to jest dopiero syf...Znam 1ktora ma konkubenta hindusa-syfiara jakich malo(w domu taki syf ze potykasz sie o ciuchy,na srodku nocnik z kupa itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Anglii też nie cierpie ciapatych jak widzą Polkę to myślą że każda na nich poleci tfujj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy porównujecie getta w Anglii do pojedynczych ludzi tu w Polsce? śmieszne jesteście i chyba te zmywaki już wam na łeb padły LD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z murzynem to takie juz kuriozalne jest, sorry. Kiedy indziej opowiadacie kawaly o blondynkach i wtedy to dobrze jest, mozna oceniac po wygladzie, nikt sie wtedy nie czepia xxx Mylisz pojęcia. Pożartować to sobie możemy o Murzynach, o Żydach, o blondynkach i o rudych ale to są żarty. Tu natomiast jedna z druga co lepsze teorie wymyśla i ma pretensje, że normalni ludzie nie podzielają ich bredni pełnych chamstwa i nienawiści :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nigdy nie związała bym się z murzynem czy ciapatym i wstyd by mi było mieć czarnoskóre dziecko. Miała bym poczucie że to jest nie moje... hejtujcie mnie ale np ja jestem blondynką o jaśniutkiej karnacji i mam dziecko o ciemnej karnacji bo mój mąż normalny polak tylko ma ciemne włosy i ciemną karnacje i uwierzcie nie raz ktoś się pytał czy to na pewno moje dziecko. śliczne dziecko ale ktoś może podejrzewać że mam dziecko np z cyganem czy rumunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to Twoje zachowanie daje asumpt do takich podejrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czyli jest coś w tym, że blondynki są głupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×