Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Nie istnieje nic takiego jak wyrastanie z metalu

Polecane posty

Tylko osoby które nie wiedzą nic na temat tej muzyki, w tym pozerzy i pozerki, którzy słuchali kiedyś tej muzyki na siłe, żeby przypodobać się innym mogą tak uważać :) Przecież większosć fanów metalu to ludzie dorośli, spory odsetek fanów jest po 30, a metal to trudna muzyka a nie jakies proste granie dla dzieci, więc jak można sadzić że z metalu się wyrasa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość jest dojrzałych, rzekłabym przekwitłych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, są tam osoby w różnym wieku, ale w większości dorosłe. Zwykle większosć osób w wieku dwudziestu paru lat, ale też sporo starszych osób, po 30 i 40. To ty od tej "większości osób po 50" z innego tematu? może mi w końcu powiesz na jakim niby koncercie tak jest, bo ja na takim nigdy nie byłam, a byłam na wielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc powiesz mi na jakim niby koncercie jest "większość osób po 50", czy znowu uciekniesz, jak z tamtego tematu? :) bo ja takiego w życiu nie widziałam, nawet jak grał jakiś bardzo stary zespół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, nie odpowiesz, bo jesteś zwykłym trollem, który próbuje prowokowac w drugą stronę - jedni trolle twierdzą ze metal to muzyka tylko dla dzieciaków, a inni jak ty, że tylko osoby starsze ją słuchają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, lubisz punk rock albo hardcore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze istnieje, wiele ludzi z wiekiem zatraca zamilowanie do czegos co wczesniej lubili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie istnieje, istnieje tylko zmiana gustu. Jednak jakoś dużo ludzi w dojrzałym wieku słucha takiej muzyki, więc słowo wyrastać, jest nie na miejscu, bo sugeruje, że słuchanie metalu nierozerwalnie wiąże się z dzieciństwem i mija w okresie dorosłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dla niektórych zmiana gustu może wynikać z procesu dojrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już twoja paranoja, że wyrastanie z czegoś uważasz za to samo co uważanie, że to było dziecinne. Zwłaszcza kiedy mowa o preferencjach muzycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego niektórzy twierdzą, że każdy "wyrasta" w metalu, bo oni sami "wyrośli"? bo uważają metal za coś infantylnego, bo nie rozumieją tej muzyki. "gdy znudzi jej sie metal to zacznie sluchac muzyki przerabialam to :D " tak mi napisała niedawno jakas idiotka :) sama nigdy metalu nie lubiła i słuchała na siłe i pewnie myśli że wszyscy ludzie tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo moze faktycznie tak mysla? Albo po prostu nabijaja sie z twojej niedojrzalosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nadal lubie metal ale juz po prostu nie ubieram sie jak metalowa.to tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu zgodzę się z tobą ze z metalu się nie wyrasta. Sama mam 29 lat i wciąż go słucham. Ale po co właściwie zakładasz ten temat skoro: a) to co piszesz jest oczywiste i w zasadzie można odnieść do każdej muzyki b) wielokrotnie już o tym pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo cały czas się z taką opinią spotykam i irytuje mnie to :P szczególnie irytuje mnie to poczucie dojrzałości u takich osób co tak sądzą i to ich wieczne "przyznasz mi racje ja wyrośniesz z metalu"(tak jakbym miała 14 lat), podczas gdy rzeczywistość temu przeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrosnąć to można z ubrań, nie z tego,co nas interesuje i co lubimy.Jak słyszę, że ktoś jest za stary żeby mieć długie włosy, za stary na narty,bo sobie zrobi krzywdę, za stary na koncerty,bo to już nie wypada itp.Wydaje mi się, że człowiek powinien robić to,co mu sprawia przyjemność,oprócz tego co musi,wiek nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyrosłem chociaż teraz akurat słucham Huntera, najcięższy polski metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×