Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorota198530

Dziewczyny, ktore sie odchudzaja!!! prosze wejdzcie

Polecane posty

Gość dorota198530

Jestem na redukcji juz pol roku, z gornej czesci ciala ladnie spalil sie tluszcz tzn ramiona i brzuch, ale uda! To jest koszmar, nie wiem czy tkanka tluszczowa tak nierownomiernie schodzi, mam strasznie brzydka skora i jakies doły, dziury, najgorzej jest nad kolanami :( . Zrobilo mi sie to ok msc temu. Wczesniej nie mialam tego i chyba powoli zaluje tego odchudzania bo nogi mimo ze mialy tluszczyku to wygladaly ładnie. Czy Wy mialyscie/macie tak przy odchudzaniu? Prosze odpiszcie, bede bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zrzuciłaś dużo kilogramów w krótkim czasie to i skóra zaczęła wisieć. Jak będziesz ćwiczyć to po jakimś czasie powinna się poprawić o ile dalej nie będziesz chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota198530
No wlasnie problem w tym ze to nie jest sama skóra, czuje ze jest pod nia warstwa tluszczu,:( tak wiec musze to spalic. Bardziej niepokojanie te nierownosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota198530
Bardziej niepokoja mnie te nierownosci pod skora. Mam jakies wglebienia, uwypuklenia. Naprawde wyglafa to nieciekawie. W lato chyba sobie bede musiala odpuscic krotkie spodenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×