Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sylwujaa

ProEstetica Centrum Medycyny Estetycznej Poznań OPINIE

Polecane posty

Gość sylwujaa

Zna ktoś to centrum? Korzystałyście z usług? Co sądzicie o poziomie świadczonych usług? Chciałam się tutaj zapisać w sprawie ust. Mam na myśli wymodelowanie ust. Ale mam pewne obawy :) Chętnie dowiem się od was jaką macie opinie na temat Centrum ProEstetica :) Wszelkie info na wagę złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlidka
Znam i cenię :) Przyjmuje tutaj świetny specjalista - dr Rafał Prager. Słyszałaś o tym lekarzu? Jeśli nie, to żałuj. Świetny fachowiec w dziedzinie, konkretny, zaangażowany, potrafi fachowo doradzić, a do swojej pracy podchodzi odpowiedzialnie, z wielką pasją. Myślę, że powinnaś być zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Dr Rafał Prager jest świetnym chirurgiem i zna się na medycynie estetycznej jak mało kto. Ja powiększałam u niego usta i byłam zadowolona. Świetnie mnie przygotował do zabiegu,a po zabiegu nie miałam żadnych efektów ubocznych. Bezboleśnie, efektywnie no i bezpiecznie. Ma wieloletnie doświadczenie, więc polecam. P.S Dlaczego chcesz sobie modelować usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwujaa
A wiesz co strasznie wygląda górna warga wg mnie, no i usta przez to wydają się krzywe... Okropnie wyglądam. Muszę coś z tym zrobić, dlatego pytam o to centrum, bo czytałam mnóstwo pozytywnych opinii na temat tego miejsca, no ale lepiej się upewnić :) No i nie ukrywam, że trochę się boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlidka
Nie masz czego :) Wierz mi, że dr Rafał wie co robi i myślę, że o wszystkim Ci powie. A jak nie będziesz czegoś wiedziała, to się zapytaj. Jest rzetelny i precyzyjny. Po prostu jest profesjonalistą, dlatego nie denerwuj się ;) Poza tym nie wiem jak te Twoje usta wyglądają, ale może nie potrzebna jest jakakolwiek modelacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonika9
Moim zdaniem warto! Bierz pod uwagę to, że w ProEstetica przyjmuje LEKARZ, a nie jakiś kosmetolog, czy broń Boże kosmetyczka... Wydaje mi się, że powinnaś skorzystać z tego miejsca. Tak czy inaczej z takim "problemem" do lekarza, a nie do kosmetologa na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwujaa
Dzięki dziewczyny za podniesienie na duchu :P Chyba faktycznie się zdecyduje. Przekonałyście mnie. No i teraz wiem, że te wszystkie opinie w internecie , to nie jakiś pic na wodę, tylko realia. Piszcie jeszcze jak będziecie mieć jakieś info na temat proestetica, które mogą mi się przydać jeszcze przed wizytą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Proestetica usuwałam blizny potrądzikowe. Po niedoskonałościach nie ma śladu. No i cena przekonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkao
Profesjonalizm pana doktora Rafała przekonuje.... Usuwała, któraś z was cienie pod oczami ? Zastanawiam się, czy nie zdecydować się również na ten zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam same pozytywne opinie i sama też korzystałam w późniejszym czasie, więc nie mam nic do zarzucenia. Dziewczyny -- pamiętajcie, że wszelkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinny być wykonane przez lekarza, a nie jakąś kosmetyczkę!!!! Tak a propos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miły ten lekarz. Jestem na razie po konsultacji, no ale zapowiada się dobrze, więc jestem dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a czy modelowanie ust boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam znieczulenie, więc mnie osobiście nic nie bolało. Pewnie bez znieczulenia boli, bo usta są bardzo wrażliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważacie , że medycyna w dzisiejszych czasach ma jakieś znaczenie w dzisiejszych czasach ? Czy jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że tak. Medycyna Estetyczna pokazuje już coraz częściej i coraz wyraźniej, że jest "po coś". I ja osobiście wiele zawdzięczam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki medycynie można dokonać zmian w swoim wyglądzie. Ja np. miałam od zawsze bardzo nierówne usta i dzięki modelowaniu ust mogłam to zmienić. Więc ja jestem na tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja głupia myślałam, że te "negatywne opinie " na Proestetica, to prawda.. Jak sie okazuje to zwykła konkurencja. Powyższą opinię widziałam już na innych serwisach... Najwidoczniej ktoś klinice bardzo zazdrości... Ah Ci ludzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy depilacja laserowa też wchod******ategorię medycyna estetyczna? Bo jeśli tak, to ja np. doceniam bardzo te zabiegi. Laser mnie pomógł usunąć włoski na brzuchu i teraz mogę sie pokazywać w stroju kąpielowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak - nie jest tanio, ale wg mnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam usuwane naczynka, po dwóch zabiegach nie było efektu, po czym Doktor stwierdził, że nie będzie mi męczyć skóry i żebym udała się na konsultację do dermatologa - a u kogo ja niby byłam? Nie wydaje mi się, że w profesjonalnym gabinecie powinnam być odsyłana na konsulatcję do innego dermatologa, bo to świadczy o braku wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokładnie znajduje się to centrum medyczne, bo szukam w necie i nie mogę znaleźć adresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam zabieg tam robiony w pazdzierniku 2016. Obrzek pod moimi oczyma utrzymuje sie juz dwa miesiace! Wygladam jak ofiara ciezkiego pobicia. Nawet moje powieki sa zapuchniete. Stosuje rozne mascie, leki, etc...pod nadzorem lekarskim, jakkolwiek opuchlizna nie znika i wygladam strasznie, DWA MIESIACE po zabiego robionym w tym gabinecie przez Doktora Pragera. Nie ja zdecydowanie NIE POLECAM TEGO GABINETU CHYBA ZE CHCESZ SIE OSZPECIC NA DLUZSZA CHWILE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do: "gość 2016.02.27 Miałam usuwane naczynka, po dwóch zabiegach nie było efektu, po czym Doktor stwierdził, że nie będzie mi męczyć skóry i żebym udała się na konsultację do dermatologa - a u kogo ja niby byłam? Nie wydaje mi się, że w profesjonalnym gabinecie powinnam być odsyłana na konsulatcję do innego dermatologa, bo to świadczy o braku wiedzy" Ta opinia jest krzywdząca. Pan Doktor jest chirurgiem, nie dermatologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susanoo
Ja za to polecam klinikę Proderma. Byłam w obu miejscach i mogę stwierdzić, że Proderma to zdecydowanie najlepszy wybór w Poznaniu, jeśli chodzi o swoją branżę. Z zabiegu depilacji laserowej jestem w pełni zadowolona zarówno jakościowo, jak i cenowo. Obsługa jest bardzo miła i na bieżąco tłumaczy wykonywane właśnie czynności. Nowy budynek kliniki reprezentuje europejskie standardy i jest perełką na medycznej mapie Poznania. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izanagi
Proderma to zdecydowanie najlepszy wybór w Poznaniu, jeśli chodzi o swoją branżę. Z zabiegu depilacji laserowej jestem w pełni zadowolona zarówno jakościowo, jak i cenowo. Obsługa jest bardzo miła i na bieżąco tłumaczy wykonywane właśnie czynności. Nowy budynek kliniki reprezentuje europejskie standardy i jest perełką na medycznej mapie Poznania. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushini
Pani doktor profesjonalnie przeprowadziła mój zabieg, wczesniej doradzajac mi wlasciwa terapie i wnikliwie przedstawila caly proces. Byla przy tym bardzo miła i rzeczowa. polecam kazdemu serdecznie. Bardzo bogata oferta zabiegow, nowoczesny sprzet i przyjemne wnetrze az zachecaja do czestszych odwiedzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minieturka
Proderma to zdecydowanie najlepszy wybór w Poznaniu, jeśli chodzi o swoją branżę. Z zabiegu depilacji laserowej jestem w pełni zadowolona zarówno jakościowo, jak i cenowo. Obsługa jest bardzo miła i na bieżąco tłumaczy wykonywane właśnie czynności. Nowy budynek kliniki reprezentuje europejskie standardy i jest perełką na medycznej mapie Poznania. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usedd
Serdecznie polecam klinikę Proderma wszystkim, którzy borykają się z problemami ze skórą bądź chcą poprawić swoj wygląd. Ceny są przystępne, a zakres swiadczonych uslug jest na tyle szeroki, ze nie trzeba szukac juz innych miejsc. Lekarze doskonale znaja sie na swoim fachu wiec nie trzeba obawiac sie zlych rezultatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantera23
Miałam tutaj robiony zabieg redukcji naczynek, do którego podchodziłam z lekką obawą, ale teraz juz wiem, ze zupelnie niepotrzebnie. Nawet nie poczulam kiedy moja skora stawala sie mlodsza i piekniejsza. Wiem, ze to nie jedyna metamorfoza jaka sobie tutaj zafunduje i goraco zachecam kazda z nas do skorzystania z szerokiej oferty Proderma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×