Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smarowidła, pasty, kremy do kanapek

Polecane posty

Gość gość

Jakie robicie smarowki / pasty kremy do kanapek? Ja mam 2 ulubione, dzieci je kochają , chętnie bym poznala jakieś nowe przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie lososiową w tubce ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko podziel się pomysłami. Ja robię głównie pastę jajeczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielę się , jasne ) - ja robię 2 : 1. Tunczyk w sosie własnym, jajka ile mam , trochę majonezu, jogurt, czasem szczypiorek + przyprawy do smaku 2. Jajka ( ok 6 ), pół kostki masła, i cebula w kosteczkę drobną, koncentrat pomidorowy - ilość wg uznania , łyżka majonezu, przyprawy To te moje, a wasze? dajcie przepisy czym smarujecie kanapki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie robiłam sama bo znałam tylko rybną a u mnie nie lubią ryb. ale ta z koncentratem ciekawa, może spróbuje ja kupuje gotowe "smarowidła" głównie dla dzieci np taki krem http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/ProductDetail/ProductDetail/2003120454305 albo konfitury co mama robi z owoców takie domowe - śliwkowe np i tym tylko smaruje dzieciom kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię często z makreli wędzonej: 1. ryba + jajka + majonez + musztarda + natka pietruszki. 2. ryba + cebulka + keczup + natka. A z jajek: jajka + tarta rzodkiewka + majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wegansko, czyli hummus. Ciecierzyca, soku z połowy cytryny, czosnek, sezam, sól i pieprz1. Zblendowc. Voila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bryndza owcza ryba wędzona drobno pokrojona cebula szalotka opcjonalnie koperek trochę soli pieprz sok z cytryny 1 dojrzałe awokado jajka sezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×