Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

z malych "zeczy" potrafie robic wielkie, jestem Polka we francuskim, malym miasteczku, a nic polskiego mi nie brakuje! Nie wmowisz mi,ze bycie tchorzem na jakims forum to wielka rzecz! Jacek przynajmniej nie robi niczego, jako anonimowa niemota, wiec z jakiej racji jest niby gorszy niz ty? Powiedz wprost, chociaz raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDariaaa
Jest burakiem, jak moźe taki przygłup, debil pisać np szczam do mordy Pewnej itd itp. Idiota 34 letni zarabia raptem 2,5 tysia. To jest facet? Raczej ojszczaniec,c**a 34 letnia z mózgiem 10-latka.Zjawo kim ty jesteś?! Nikim. Kto z kim przystaje takim sie staje! NIE POLEMIZUJE Z IDIOTAMI,BO PRÓBUJĄ ZNIŹYĆ NORMALNEGO CZŁOWIEKA DO SWOJEGO NISKIEGO POZIOMU,POTEM CHCĄ ZNISZCZYĆ SWIOIM BURACKIM DOŚWIADCZENIEM. Nie mnie! Zjawo, jacusiu= inteligenciaki z was takie źe reprezentujecie MNIEJ NIŹ ZERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! to ty biedaczko! juz rozumiem;) syndrom pomocnicy-zakonnicy:) wybaczam Ci, gorzej niz Ty miec nie mozna. Milego Dnia, szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjawo emocje zostaw w łóżku a nie na gości podwórkowych....oj my wiemy a oni niech sie domyslają jak to lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sen bez Ciebie w roli głównej to nie sen a ładownie baterii :)...lece dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dolec w sobote wieczorem:) wez jakis helikopter ze stargardu:) przeciez miasto juz nie istnieje.... a co jak ktos ma to w dowodzie francuskim?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie, z grilla to bys jadl marynowana poledwice albo kurczaka z chili i miodem:) Tu o deser chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrgość
Placuś na podwórku swoim to moźesz robić za męską prostytutke, w województwie łodzkim jakbyś mieszkał to w ciągu 24/h byś nie chodził a latał... Zjawo ładnie źeś sie przedstawiła zakonnico,rozumiem źe o sobie pisałaś,a nie o Dari.Ruszyć g****o wiecej śmierdzi OVER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...forum, zwłaszcza ten topik jest raczej dla ludzi dorosłych. Co tu tak wszyscy na gwałt próbują uświadamiać Zjawę jaka to jest głupia zadając się z Jackiem. Robi to na własna odpowiedzialność, dorosła jest i może ... Na pewno czytała co Jacek pisywał, ...ja też, dla mnie to co zrobił - bez względu na motyw - było szczytem chamstwa, gówniarzerii. W związku z tym nie podałbym komuś takiemu reki, a w warunkach kafe po prostu z nim nie gadał. ...ale to ja, i nic mi do tego że inna dorosła osoba, doskonale zorientowana w sytuacji ma ochotę z nim rozmawiać. Ich sprawa, nie szukają towarzystwa na swoim temacie, piszą ze sobą, i tyle, w świecie dorosłych jeżeli ktoś otoczeniu nie odpowiada to otoczenie stosuje ostracyzm a nie próbuje na siłę kogoś nawracać (pominę społeczność rodziny radia Maryja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za szczera, inteligentna i nieanonimowa wypowiedz. Mam swoj rozum, swoje powody i, jak to sie mowi, swoja bajke. Osadzajcie mnie, nie mam nic przeciwko, ostrakowana moge byc rowniez. Chcialabym tylko bez anonimowosci, ja tak nie robie i tego nienawidze. Dziekuje, Matuzalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie ma za co :) zaglądam na kafe w czasie wolnych przebiegów w pracy aby miło i spokojnie pogadać, ale jak widzę coraz trudniej o to, wszędzie hejt i jakieś gówniarskie dosrywania z gościa ...wydaje mi się że bywało tu lepiej choć z przerwami gdzieś od roku tu zaglądam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjawo zostaniesz moim deserem? Kurde nie mam uprawnień pilota:)jedynie na samochód i sztaplarke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czymkolwiek jest sztaplarka, nie proponuje przemieszczac sie tym 1200 km:) ale samochod to co innego...a zreszta, po co Ci uprawnienia? Jak Cie zlapia to powiesz, ze jestes ruskim terrorysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego dnia waleczna Z i Jacku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Zjawo maszweekend a ja jutro dybie dalej....lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ladnie!:) jestes wykorzystywanym pracownikiem? czy pracohoikiem?:) Trudno, Skarbie... Czy Ty chcesz, zebym przestala rozne rzeczy sobie wyobrazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide bo służba....a to nie praca a obowiązek...Fantazjuj bo jak byśmy się spotkali to by już fantazji nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam,ale nie czasem a zawsze:)Rzeźbienie dłutem w ciepłej,słodkiej masie?No to chodź Punkcie G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśgość
Chcieć a móc, teź róznica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×