Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataluu98

Moge wyprowadzić się z domu w wieku 17lat?

Polecane posty

Gość nataluu98

Cześć, Pisze z dość ważnym dla mnie pytaniem i mimo że było już tu ich kilka nie znalazłam tam odpowiedzi na moje pytanie. Otóż za miesiąc skończe 17lat i chciałabym się w tym wieku wyprowadzić. W domu mam prawdziwe piekło, Rodzice są po rozwodzie, mieszkam a mamą i jej partnerem, za którym nie przepadam, a z tatą widuje się rzadko. Mama cały czas robi awantury praktycznie o nic, ostatnio nie zdążyłam umyć podłogi w jej sypialni i wyrzuciła mnie za to z domu, co zdarza się bardzo często. Stale mnie wyzywa od dz**ek, sz**t itp. Kilka razy zdarzyło się że mnie uderzyła. W domu wszystko robie ja, ale i tak jestem tą niedobrą.. Mam już tego po prostu dosyć i chciałabym się wyprowadzić. Mam dorywczą prace po szkole,. dosyć dobrze płatną więc z utrzymaniem siebie nie miałabym problemu tylko czy mogę się tak wyprowadzić bez zgody mamy i problemów ewentualnych z policją? Dodam, że partner mamy jest tylko troche starszy ode mnie i daje czasem jednoznaczne sugestie, a z tatą nie mogę zamieszkać, ponieważ nie ma tam odpowiednich warunków. Prosze o poważne odpowiedzi, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz się wyprowadzić. Jeżeli twoja matka zgłosi to na Policję, a Policja cię odnajdzie, to powiedz że nie powiedz że dobrowolnie przebywacz tam gdzie przebywacz, nie padłaś ofiarą żadnego przestępstwa ze strony osób trzecich, a wyprowadziłaś się dlatego ponieważ matka znęcała się nad tobą psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×