Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amisia19

Jak oszczędzam na swoich comiesięcznych zakupach?

Polecane posty

Gość Amisia19

Witajcie kochane. Chciałabym pochwalić w jaki sposób oszczędzam na swoich comiesięcznych zakupach. Na początku wydawało mi się to zbyt piękne aby mogło być prawdziwe jednak coś pokusiło mnie aby spróbować i jestem bardzo zadowolona :) Nie spodziewałam się, że to może być takie proste i praktyczne a przy tym pozwala na oszczędność czasu a przede wszystkim pieniędzy. Z miesiąca na miesiąc w moim budżecie domowym widzę kolejne zaoszczędzone złotówki. Nie tracę już czasu na stanie w kolejkach, nie dźwigam zakupów ze sklepu do domu i nie muszę użerać się z nachalnymi sprzedawcami, którzy na siłę próbują mi wcisnąć super produkt. Odkąd robię zakupy w sklepie internetowym udało mi się zaoszczędzić blisko 100 zł na samych środkach czystości i kosmetykach. Dla mnie to bardzo wiele pracuję na etacie za grosze mam małe dziecko przy którym wydatków nie brakuje. Co miesiac zbieram punkty za swoje zakupy przez co mam zawsze jakiś produkt za darmo ;) Jestem ciekawa Waszego zdania czy jeśli Wy również mogłybyście oszczędzać i kupować produkty, które i tak używacie w swoich domach po cenach hurtowych prosto od producenta to zmieniłybyście swój sklep z zagranicznego marketu na polski sklep Internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. A w jakim sklepie najczęściej kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Jakim sklepem masz przykazane spamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×