Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wózek spacerowy JAKI POLECACIE

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś ma może wózek spacerowy Britax b-agile? albo b-motion? mógłby się wyopowiedzieć? Szukamy z mężem wózka spacerowego dla dziecka, no a ten z wózka 2w1 to totalna porażka. Córa ma 7,5 msc, ja jednak wolalabym coś z przekładanym siedziskiem/rączką Jeden minus jest taki, ze za cholere nie podobaja mi sie te parasolki ;/ Wolalabym zwykly ladny zgrabny wozek, aby tylko byl lekki i po zlozeniu zajmowal malo miejsca w samochodzie.... ktoś może coś polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Britax jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam graco evo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x lander x move

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie EVO XT - firma Graco , spacerówka z przekładanym siedziskiem, dużą budką i sporym koszem , z wyglądu też ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam maclaren, proste zwyczajne wozki a super sie prowadza, sa bardzo wytrzymale lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam spacerowke VIRAGE z tym ze po zlozeniu nie nalezy do najmnoejszycb ale jest super lekki i zgrabny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Keesa Aero z zestawu 3w1 i nadal kozystam przy 2 latce. W ogole nie kupowalismy spacerowki parasolki. Siedzisko jest troche male, ale jeszcze sie miesci, bo jest drobna. Ogolnie wozek lekki, po 2 latach nadal dobrze wyglada i nie byl drogi. Gdyby nie fakt, ze musimy kupic podwojny ze wzgledu na drugie dziecko w drodze, to spokojnie zostawilabym tego Keesa dla drugiego. Byc moze do niego wroce przy synu jak corka przestanie korzystac z podwojnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić quinny sapcerówkę, sama taką i jestem zadowolona. Fajnie sie prowadzi i jest prosta w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam quinny zapp xtra i u mnie super sie sprawuje, teraz wrocilismy z urlopu z łeby i wozek po plazy prxzy brzegu spokojnie dawał sobie rade- mimo małych kółek :P do tego wozek jeest lekki, a tapicerke łatwo wyczyscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszym jak i przy drugim dziecku postawiłam na wózek od quinny, ponieważ dobrze wygląda wizualnie ale przede wszystkim jest funkcjonalny i bezpieczny dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie jestem sama :) widzę że quinny cieszy się dużą popularnością . Warto jeszcze zaznaczyć ze sparwdza się super na wakcjach. To był bardzo dobry i przemyślany zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś szuka lekkiego wózka, tak jak ja 4 miesiace temu, to zdecydowanie moge polecic model Ezzo który wazy ok 7kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jane cross revers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wozeczek Mori, bardzo wygodny zarowno dla malucha jak i dla rodzicow w prowadzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Britaxy jak najbardziej godne polecenia. A patrzyłaś może na spacerówki Baby Jogger? Czasami można je znależć w dobrej cenie, ostatnio widziałam promocje sklepie tosia. Tylko, że one nie maja przekładanego siedziska, ale szczerze mówiąć nie wydaje mi się to jakoś niezbedne, szczególnie, że dziecko rosnie i zaraz bedzie go bardzej interesował świat niż mama:) Jesli chcesz coś lekkiego i bardzo kompaktowego to bezkonkurencyjny jest Baby Jogger City Mni ZIp, wazy cos około 9 kg i składa sie wzdłuż i wszerz. Nie widzialam takiego drugiego wózka. Jak szukasz cos bardziej na trudny teren to zdecydowanie lepszy będzie Baby Jogger City Mini Gt, bo ma pompowane koła i lepsza amortyzacje troche podobnie jak Britaxy. Składa sie łatwo i na płasko, ale zajmuje troche więcej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×