Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka81

kontrolowany zakup lodowki

Polecane posty

czesc, chce kupic nowa lodowke - pomozecie? Teraz jest tyle nowości, aktualnie mam jakas stara kupiona razem z mieszkaniem i zdarzyla sie juz zurzuc i nie pasuje do nowej kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniczqaM
Chcesz kupić w sklepie stacjonarnym czy przez internet? Jeśli przez internet to zobacz na electro.pl- tam widziałam naprawde duzy wybór lodówek różnych marek. I w bardzo atrakcyjnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zakupie przez internet zeby zaoszczędzic, ale nie wiem jaką? jakieś propozycje? Teraz jest tyle tych nowości z różnymi funkcjami. Na pewno potrzebuje lodówki z funkcją no frost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja starsza siostra dostała od meza lodowko-zamrazarke panasonica z taka funkcja zachowujaca swiezosc witamin. Tam jest światlo dzieki ktoremu warzywa i owoce sa dluzej swieze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rencia44
też kupilam taką lodówke na avans.pl, posiada ona specjalna szufladę, fresh box się nazywa ta szuflada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupowałem lodówkę po przez internet. Długo szukałem aż w końcu pomogła mi strona internetowa http://www.cozacena.pl/ Mogłem porównać sobie ceny interesujących mnie lodówek. Lubię oszczędzać pieniądze i czas więc nie musiałem wychodzić nawet z domu i biegać po sklepach a co gorsza stać w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×