Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak pozbyć się chemiczneo zapachu fotela

Polecane posty

Gość gość

Witam, kupiłam nowy fotel komputerowy. Niestety made in china i strasznie czuć chemiczny zapach. Fotel spędził dzień i noc na balkonie, jednak niewiele to pomogło. Są jakieś sposoby na pozbycie się tego zapachu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pozbedziesz sie tego zapachu(nie wiem czy z biegiem czasu)to jest cos w tym materiale jakies smierdzace chemikalia-idz do sklepu i go oddaj,przysiegam ci ze bedzie smierdzialo caly czas(moze smierdziec mniej )ale bedzie caly czas smrod w pokoju.Wez go oddj poki mozesz ZREKLAMUJ.ze masz alergie czy cos ze cie piecze w oczy i ze sie dusisz?wymysl cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata temu kupilam kozaki ani razu ich nie mialam bo ta niby skora tak smierdzi /jak i twoj fotel/ te buty wisza juz 2 lata w garazu i smierdza, chyba tam sie pajaki zadomowily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych alergii nie mam. Ten zapach jest na tyle uporczywy, że nie za długo da się wytrzymać. Szkodliwe dla zdrowia jest wdychanie tych oparów. Fotel ma obicie materiałowe, więc to wnętrze wydziela ten smród. Ale powiem wam, że po tym wietrzeniu w jednym miejscu jakby już nie czuć tego. Póki co jest weekend, więc nic nie zrobię. Jak przez kilka dni się nie poprawi to na pewno zostanie oddany. Szkoda bo jest naprawdę wygodny. Niech się dalej wietrzy, może coś z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wietrz jak mozesz ,zadzwon do sklepu gdzie go kupilas i zapytaj dlaczego on tak cuchnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mail do sklepu został wysłany wcześniej. Nadal czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kolejnej nocy wietrzenia czuć sporą poprawę. Może coś z tego wyjdzie. Co sądzicie o neutralizatorach zapachu ONA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak z tym zapachem dzis? ((neutralizatorach zapachu ONA? ))przeczytaj dokladnie zebys nie wydala pieniedzy ,czy to coskolwiek pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień wietrzenia i muszę przyznać, że już da się na nim siedzieć. Oczywiście nadal trochę to czuć, ale nie jest to tak drażniące jak na początku. Reszta tego zapachu powinna zniknąć podczas użytkowania. Te neutralizatory zapachu niby dobrze działają z innymi smrodami. Nie wiem jak to się sprawdzi w przypadku chemicznego zapachu. Kilkadziesiąt zł w porównaniu z ceną fotela to nic. Sklep/producent nie odpowiedział w sprawie tego smrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie ryzykowala zdrowia. chemikalia z tego fotela beda permanentnie sie wydzielac i wy bedziecie je permanentnie wdychac. za kilka lub kilkanascie lat moze sie okazac, ze ktorys z domownikow ma powazny problem zdrowotny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×