Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AgOl98

Czy mogę być w ciąży ?

Polecane posty

Witajcie.! Pytanie jak wiele innych tutaj jednak nurtuje mnie to strasznie i jestem ciekawa czy może być to prawdą. Od pewnego czasu kocham się z moim facetem bez zabezpieczeń ( spuszcza się we mnie ) Pytanie umieszczam tutaj gdyż również z moim ex staraliśmy się kiedyś o dziecko przez prawie rok i nic , teraz on zostaje tatą wiec myśle że to zemną może być coś nie tak. 29.05 -01.06 w te dni miałam okres natomiast 30.05 ( w czasie okresu ) on spuscił się wemnie. Piewszy stosunek ,, do końca,, był niecały tydzien przed moim okresem od tamtego czasu każdy nasz strosunek własnie tak wyglądał kochamy się prawie codziennie . Od jakiś 3 dni boli mnie prawa strona brzucha na dole jest to ból jak i kłucie boli mnie rownież czasem podbrzusze tak jak w czasie okresu. Bardzo chce mi się pić tak jak bym była na wielkim kacu :) Mam wstręt do papierosów co aż mnie dziwi.! Niepokoi mnie również skoki temperatury chodz niby nie wykazuje mi to jakiejś dużej goraczki aczkolwiek mam gorące ciało , badz jest mi w momencie zimno. W nocy nie mogę spac z powodu zimna baz goraca . Mam rownież nadmiar sliny co zauwazylam wlasciwie dzis. Nie wiem co o tym wszystkim sadzic . Mam rowniez czeste bole glowy. Wczoraj robilam test ale negatywny nie wiem moze jest poprostu na niego zawczesnie .co o tym sadzicie czy moga byc to objawy tuż po zaplodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafeterii sie nie zachodzi w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są to objawy twojego kretynizmu czyli autosugestii. jeśli chcesz zajść w ciążę, najpierw dowiedz się, kiedy są (twoje) dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli okres mials do 1 czerwca to raczej nie mozliwe bys dzis 7 czerwca byla juz w ciazy. Przeciez do owulacju dochodzi w polowie cyklu wiec jak mozesz byc w ciazy teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to bardziej wygląda na objawy menopauzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×