Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ROBICIE PRZETWORY NA ZIME

Polecane posty

Gość gość
A co w tym dziwnego? Normalnie. Przeciez najwiecej robi sie w wakacje,wiec lekcji nie trzeba pomagac odrabiac. A ja to uwielbiam. Mam swoje truskawki ,borowki,porzeczki,jagode i drzewa owocowe,do tego swoj warzywniak. I wszystko musze pielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestaniesz do cholery jasnej spamować tym góownerno? Co temat to żałosna reklama tego szajsu!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zazdroszczę własnych roślinek :) dużo roboty przy tym, ale nie ma to jak domowe :D ja niestety miałam tylko truskawki na balkonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Posadz sobie pomodorki e doniczkach,bedziesz miala pachnace świeże owocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię tylko dżemy. Lubię bardzo ogórki konserwowe ale te moje nie są tak chrupkie jak te z Krakusa. Te smakują mi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Próbowałam wiele razy i niestety mi to nie wychodzi... dlatego jak już mam ochotę na dobre ogórki, a moimi ulubionymi są konserwowe to kupuję te w słoiku od Krakusa - są zawsze chrupkie i naprawdę przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie słoiczki owszem stoją, jak u każdej perfekcyjnej pani domu 🙂 z tą różnicą, że nie są to moje słoiczki 😛 domowe przetwory kupuję zawsze w sklepie Eterno, mają również bardzo smaczne owoce w syropie - rewelacyjne do zimowej herbatki oraz letniej lemoniady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię jakieś dzemy, leczo, buraczki, czasami ogórki, ale raczej symbolicznie, nie takie ilości, żeby mi na cały rok wystarczyło. Nie mam na to czasu, a skoro można kupić dobre gotowce z krakusa chociażby, to po co mam spędzać połowe wakacji przy garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×