Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie znoszę nowej pracy

Polecane posty

Gość gość

Wreszcie - kilka tygodni temu - po około półrocznym bezrobociu, znalazłem pracę. Niezupełnie była to moja zasługa, bo dostałem ten etat dzięki znajomemu, który jest w dobrych relacjach z prezesem firmy. Byłem już bardzo zdesperowany, dlatego brałem, co dawali. Niestety okazało się, że ta praca kompletnie mi nie odpowiada (nie chcę tutaj wchodzić w szczegóły). Fakt faktem, że każdy kolejny dzień jest coraz trudniejszy do zniesienia. Na chwilę obecną mam umowę zawartą do końca lipca. Zastanawiam się, co dalej... Wysyłam oczywiście cały czas CV, jednakże pozostają one bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Sen z powiek spędza mi również kwestia tego znajomego - czy mam z nim wprost porozmawiać i powiedzieć mu, że nie odnajduję się w tej pracy. Podkreślam - w pracy, którą mam dzięki niemu. Boję się, że to spowoduje pogorszenie wzajemnych relacji i uzna mnie za osobę nierzetelną, która sama nie wie, czego chce. Jak powinienem mądrze wybrnąć z tego impasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
nie wiem, ja sama szukam, nikt ni nigdy nie pomógł. W razie czego w razie takiej sytuacji sama mam problem.... A nie mozesz napisać coś wiecej? Co Ci nie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×