Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda_beauty

New Look szkolenia z makijażu permanentnego opinie

Polecane posty

Gość magda_beauty

Czy ktoś z Was przeszedł szkolenie na lingeristkę w New Look w Warszawie? Słyszałam, że to jedna z najlepszych szkół w PL, ale ceny są dość wysokie, więc przed podjęciem decyzji chciałam posłuchać Waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2121
O proszę, New Look! :) Jak najbardziej warto! W lutym byłam tam na podstawowym szkoleniu i byłam bardzo zadowolona. Długo szukałam odpowiedniej szkoły, ale za namową koleżanki trafiłam właśnie tam. Szkolenie trwało 4 dni i było napakowane wiedzą teoretyczną i praktyką. Dużo ćwiczyłam na modelce. Fajne jest tam to, że szkolenia nie są w grupach. Przez cały kurs masz swoją "nauczycielkę" która poświęca Ci 100% czasu. Po tym kursie zaczęłam pracę i choć bałam się, że to będzie za krótki kurs, to muszę przyznać, że opanowałam umiejętności na tyle, że klientki polecają mnie swoim koleżankom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki322
Słyszałam, że to jedna z lepszych szkół w Wawie. Dużo osób chwali ich właśnie za wysoki poziom tych zajęć praktycznych. To w sumie podstawa w tego typu zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yola27
Ja słyszałam o nich! Moja siostra tam się szkoliła i prowadzi od roku swój salon w Poznaniu. Podobno na takim szkoleniu masz przydzieloego dla siebie instruktora i jest duuuzo zajec praktycznych. Teraz jest moda na te makijaże, więc siostra ma co robić. Sama się nawet zastanawiam czy w to nie pójść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam więc nie podziele się opinią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Oooo! Ja ukończyłam szkolenie 10 dniowe. Baardzo sobie chwalę. Grupy 2 osobowe.  Ania to wspaniała kobieta, przekazuje całą swoją wiedzę. Zajęcia od pierwszego dnia to ćwiczenia na modelce.  Kolejne etapy są dostosowywane do kazdej osoby .
Duża ilość  modelek pozwala szybko utrwalać umiejętności i wchłaniać wiedzę. Jednak zakup ich materiałów i urządzeń radzę przemyśleć i  zamówić wczesniej już w trakcie trwania szkolenia gdyż ceny mają wygórowane pod kursanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam pytanko chce zaczac przygode z pmu ale nie mam żadnego doświadczenia boje sie zacząć nie mając bladego pojecia chciałam zrobic 10 dniowy kurs czy ktoś z was zaczynał z zerowym doświadczeniem ?  wcześniej zajmowałam sie paznokciami i rzęsami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×