Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

strpper jak na nim ćwiczyć

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam dość głupie pytanie kupiłam sobie stepper, ale nie wiem jak na nim ćwiczyć żeby schudnąć i jeszcze bardziej nie przytyć a co najważniejsze żeby mi zaczynał znikać cellulit. Ktory mam od kostek po pośladki :(. Zanim go kupiłam czytałam że jest super i daje efekty,ale jak chodze ok 15min na nim to spalam tylko ok 30kcl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze jest jeszcze to w nim,ze licznik mi co jakis czas przerywa i nic nie liczy, a mam go dopiero tydz i juz sie psuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim licznik przestaje liczyć, kiedy krok nie jest pełny tzn. do samego dołu. Zobacz, może u ciebie jest tak samo. Zajęcia sportowe nie pomagają spalić tak wielu kalorii, jak to sie powszechnie uważa, chyba że sa bardzo intensywne. Z czasem jednak nabierzesz kondycji i zaczniesz ćwiczyć dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim tak samo jest kiedy pelnego kroku nie ma,ale niestety to nie jest to :(. To w takim razie jak zaczac cwiczyc zeby wiecej kcl spalac ? I jak na nim stac zeby byly efekty? Pelna stopa i pelne kroki robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kuwa, zejdz z niego i sie nie ruszaj i spalisz 2 x tyle kalorii. .ludzie skad wy sie beirzecie z kosmosu? niedlugo beda pytanie, jak chodzic, czy ruszac z prawej czy lewej nogi?! bezmózgi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×