Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

12tc czy poronienie juz mi nie grozi?

Polecane posty

Gość gość

Jak wyzej. Strasznie sie ciesze,ze ten najgorszy okres juz za mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cieszy się. Teraz będziesz bala się przedwczesnego porodu, skracającej się szyjki, owinięcia pępowiną, ruchów dziecka. Najgorsze przed Tobą. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzyko jest mniejsze, ale mimo wszystko do poronienia może dojść zawsze. Po 24 tygodniu liczy się jako przedwczesny poród. Oczywiście życzę Ci szczęśliwego rozwiązania ok 40 tygodnia. Nie myśl o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ryle yematow o porodzie martwego dziecka ze szczerzr mowiac do 12 tyg to jest luz. Bo nawet jak poronisz to poweidzmu ze az tak to na psychikenie dziala. Mowie na swoim przykladzie. Bedac w ciazy do 12 tyg balam sie poronienia ale gdyby to sir stalo wiafomo przykro by mi bylo ale takie dziko ma 2-5cm albo i mniej i nie czujesz ruchow a wiec i przezycie mniej traumatyczne. A po 12 tyg jest stres bo szyjka mozr sie skracac i porod nastepujeokolo 21-24tyg ciazy a takie dzidzius juz jest w pelni jak dziecko w 38 tyg tylko mniejszy. Poznej ruchy i zaplqtanie w pepowine szczerzr mowiac cala ciaze mozna sie martwic. Ja tal mialam z pierwszym dzieckiem jeszcze weszlam na topic gdzie kobiety oposyway ze pod koniec ciqzy dziecko sie udusilo i rodzily martwe dzirci i to byl blad. Nie wolno czytac tego w ciazy. Terax jestem w drugiej w 23 tyg szyjka juz skrocona pessar zalorzony ale inaczej podchodze do tego. Dbam o siebie leze ile moge ale nie rozmyslam co mozr sie stac bo i tak sie przed tym nie uchronie. Do 10tyg plamilam krwia nie bralam luteiny bo nie chcialam na sile ciazy uyrzymac jakby chore mialo byc a plamienia same ustaly. Teraz szyjka skraca sie ale co mam zrobic oszcdedzam sie i mam nadzieje ze tak jak w pierwszej ciazy doyrwam do 38 tyg i wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryzyko jest juz mniejsze ale do utraty dziecka moze dojsc w kazdym tyg ciazy. uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×