Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oddam dziecko

Polecane posty

Gość gość

czesć mam już jedno dziecko 2 letnie jestem młoda i bez perspektyw radzę sobię ciężko z miesiąc na miesiac z jednym dzieckiem nie chcę skrzywdzić moich dzieci nie chcę aby miało straszne życie chcę aby ktoś pokochał te dziecko tak jak ja i dalo mu to co ja nie umiem .... nie chcę oddaać do domu dziecka bo nie ufam tam nikomu boję się że będą używać przemoc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dobrze ****asz, to możesz wziąć bachory i zamieszkać ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci to nie bachory mają ojca a nie chcę skrzywdzić dzieci ... nie mam ciekawej sytuacji finasowej i nie pozwala mi na wychowanie drugiego dziecka , bardzo rzadko uprawiam seks jak jest na pół roku to jest dobrze i akurat wtedy musiałam zajsć w ciążę seks mnie brzydzi robię to dla męża ... nie oceniajcie pochopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś? Możemy się spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem woj Opolskie oczywiście że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogłabyś do mnie przyjechać? Chciałabym abyś również poznala mojego męża, zobaczyla w jakich warunkach mieszkamy, czy będzie to odpowiednie dla twojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja sobie robicie, czy jak, bo nie ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jaja , po pierwsze postaw się w mojej sytuacji oddałabyś dziecko do domu dziecka gdzie są poniżane i bite??? nie chcę tego robić , ale też nie pozwolę aby moje dziecko cierpiało nie pije i nie zażywam narkotyków , nie imprezuję i dobrze się odżywiam ... wolałabyś aby dziecko było z Tobą i instytucja zabrała ci je siłą na twoich oczach gdy dorasta i mówi "mama" ? oczywiście , można podać miejscowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mąż wie, że chcesz oddać dziecko i nie ma nic przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są rodziny które naprawdę cierpią i nie mogą mieć dzieci , nie jestem bezczelna i nigdy bym nie sprzedała dziecka ! oddać a sprzedać to jest różnica ono żyje i to stworzonko ludzkie a nie punkt materialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo długo oboje się zastanawialiśmy i nie możemy bo inaczej nam zabiORĄ nasze pierwsze dziecko jak i drugie nasze finanse pozwalaą nam na chowanie jednego dziecka dom mam po swojej mamiei nie mamy warunków dla więcej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddając dziecko obcym ludziom też nie wiesz czy to nie pedofile, czy nie będą go bić i katować. Choćby stwarzali pozory najwspanialszej rodziny to nie masz pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty jesteś normalna? od tego są specjalne instytucje, a nie ogłaszasz oddanie dziecka na kafe jakby to był jakiś stary mebel. Jesteś nieodpowiedzialna i niedorozwinięta moim zdaniem jeżeli dla ciebie istnieje tylko dom dziecka. Powinnaś zgłosić się do odpowiednich instytucji np ośrodek adopcyjny i tam znajdą ci dobrych rodziców nad którymi prowadzi się kontrole i dziecko nie przepada bez wieści tylko cały proces jest nadzorowany przez państwo. Kobieto weź się OGARNIJ! albo napisz lepsze prowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę dyskutować na takie komentarze , znam instytucję byłam i się pytałam jak to wygląda to nie takie proste jak ci się wydaję . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chętnie wychowałabym dziecko innej kobiety,nie oceniając Jej.Jezeli tylko bylaby uczciwa i nie chciała w zamian korzyści materialnych to jestem za taka metoda szukania rodziny.Rodziny sprawdzane przez urzednikow tez często okazują się pedofilami,a ostatnio nawet mordercami.Taka metoda adopcji także sprawdzana jest od podszewki,takze trzeba przejść szkolenia i wszystko jest sprawdzane,procedura trwa tak samo długo,a nawet dluzej,zeby wykluczyć ewentualne nieprawidlowosci.Tak wiec,prosze nie oceniajcie kobiety która szuka pomocy,a jeżeli szuka naiwnych ludzi rozpaczliwie szukających dziecka to Jej sumienie,wszystko będzie Jej oddane.Ja nie znając sytuacji nie krytykuje,bo sama nie chciałabym być oceniana pochopnie.To by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna matka

Witam   szukam rodziny dla dziecka  zainteresowanych proszę o podanie  namiarów  na siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy to jeszcze aktualne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Samanta matka napisz do mnie proszę Cię. Tak bardzo pragniemy z mężem dać szczęśliwy dom pełen miłości dziecku. Niestety swoich dzieci nie możemy mieć. Dużo już przeszlismy więc napisz do nas. Dodam że może nie jesteśmy najbogatsi nie mamy domu z basenem ale mamy serce pełne miłości która chcemy obdarować dziecko o którym tak marzymy. Mój meil 

karola.karola2@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innym

Ten temat ma 5 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innym

Ten temat ma 5 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Powiedzcie mi dlaczego tak jest że co chwilę słyszy się o pozuconych dzieciach na śmietniku a nikt się do mnie nie odezwie. My tak bardzo pragniemy dziecka pisze wszędzie a przecież jest tyle niechcianych dzieci którym bym chciała dać normalny dom i przede wszystkim miłość. karola.karola2@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2020 o 08:37, Gość Kaja napisał:

Powiedzcie mi dlaczego tak jest że co chwilę słyszy się o pozuconych dzieciach na śmietniku a nikt się do mnie nie odezwie. My tak bardzo pragniemy dziecka pisze wszędzie a przecież jest tyle niechcianych dzieci którym bym chciała dać normalny dom i przede wszystkim miłość. karola.karola2@wp.pl 

Napisz do mnie na priv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×