Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

swiatowaaa

Gotówka w 48 godzin, gdzie po pomoc??

Polecane posty

Mam poważny problem - prowadzę malutki salon z solarium i niestety uległo ono właśnie niedużej, ale kosztownej dla mnie w chwili obecnej awarii. Muszę natychmiast zlikwidować usterkę, bo nawet dwa dni zamknięcia solarium to dla mnie bardzo odczuwalne straty... Potrzebuję pilnie, bardzo pilnie gotówki na naprawę. Proszę o jakąkolwiek radę bo z bankiem to czekania a czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bankach na firmę w 48 godzin to nie dostaniesz na pewno. Sama miałam kiedyś taki problem i nie było litości… I w dodatku tyle formalności, że się odechciewa na wstępie. W końcu wziłam pożyczkę konsumpcyjną, ale i tak nie było to szybko od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o szybkość to mam dobre doświadczenia z pożyczką na firmę od providentna. Zdecydowanie mało formalności co przyspiesza cały proces. Oprocentowanie wyższe niż w banku (to oczywiste) ale jeśli nie pożyczasz bardzo dużej kwoty to się kalkuluje. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno potrzebowałam gotówki bo zalało mi mieszkanie. Byłam w sytuacji bez wyjścia - konieczny był natychmiastowy remont. Koleżanka poleciłam mi szybkie kredyty przez internet, Zdecydowałam sie na https://www.proficredit.pl/dla-klientow-indywidualnych/pozyczka-na-oswiadczenie . Nie potrzeba żadnych zaświadczeń, wystarczy dowód i oświadczenie i bez wychodzenia z domu załatwiłam wszystkie formalności. Pieniądze błyskawicznie pojawiły sie na moim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×