Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaskocz mnie

Polecane posty

Gość gość

... kiedy to słyszę zastanawiam się przez moment O CO CHODZI chyba mam stanąć na rzęsach nie stanę bo nie umiem :O i od czasu do czasu te dziwne sformułowania chyba rodem z por/noli no nie mogę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś już po kąpieli. Wchodzisz do sypialni. Dziwisz się bo już jest ciemno. Idziesz z wysuniętymi rekoma i szukasz łóżka. Delikatne dreszcze czujesz na szyi ramionach. Czemu już jest zgaszone światło? Co kombinuje?Czy chcesz być zaskoczona??? Odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie On mnie zaskakuje ;)( nieprawda... ;) wszystko co robi jest zaskoczeniem :D) to mam zrobić JA a może salto... to byłoby zaskoczenie zaskoczyłabym nawet siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym razem pozwól zaskoczyć siebie. Czujesz go za plecami oddycha i czujesz jego zapach. Na oczy zakłada ci opaskę jesteś zdziwiona aleciekawa. Tego jeszcze nie było. Jak dalemo się posunie? Czy zna moje fantazje? Czy pozwolić mu na tę grę? Pozwolisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys z kolezanka ruszylysmy szlakiem lokalnej gastronomii;)Dobrze się bawilysmy, kelner to zauwazyl i co chwile był u nas przy stoliku, proponując kolejne drinki, Za każdym razem mowilam... Proszę mnie zaskoczyć ;) Chora bylam po tym zaskakiwaniu przez tydzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:51 super:) jeden mężczyzna,który się wykazał,,, no i przez tydzień to pamiętałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arancia fajne zaskakiwanie widzę że ktoś się naoglądał Greya :O nie ruszają mnie takie klimaty Panie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grey to reklamowy świr. Jest ciemno ale słyszysz że właśnie zapalił światło. Podchodzi i zdejmuje szlafrok delikatnie. Nie dotyka Cię ogląda podziwia obserwuje Cię. Czujesz ten wzrok na sobie i fala zimna przechodzi od szyi aż do kolan. Stoisz goła nie naga goła. Nie wiesz jak się zachować czy coś powiedzieć? Nie, czekasz bo jesteś ciekawa. A jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój z tym Greyem :O to cienias real jest 100 razy lepszy ;) i często spogląda na mnie z podziwem naprawdę nie wiem dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lubi oglądać Twoje ciało i to go podnieca. Teraz Cię dotyka dlonie kładzie na biodra tuż na nimi i przesuwa delikatnie ku górze. Jesteś na granicy podniecenia łaskotek zimna sama nie wiesz ale odruchy Twojego ciała nie kłamią. Gęsia skórka na ramionach podnoszące się delikatnie suteczki oraz delikatny malutki ruch bioder zdradzają że ta zabawa może być ciekawa i podoba Ci się. Może dziwne ale naprawdę czekasz na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ;) a On tak samo działa na mnie tylko te beznadziejne teksty :P jeżeli jesteś facetem ( a jesteś nim ;) ) jak może zaskoczyć Cię Twoja kobieta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kobieta podczas wesela na które byliśmy zaproszeni, podczas tańca wyszła na chwilę do ubikacji, zostawiając mnie zdezorientowanego na środku sali wróciła za chwilę i włożyła mi do ręki swoje malutkie majteczki i tak dokończyliśmy taniec a później już do rana w sumie miałem je w kieszeni i cały czas przypominały mi że moja żona jest pod spodem naga. Co było w domu to każdy chyba wie. Mówię szczerze byłem zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta bez bielizny może zaskoczyć ;) a co w trakcie pieszczot...? czy pozostają rzęsy i salto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLordzik
Jak znowu tak powie p*****lnij mu 2 szybkie i sierpa napewno bedzie zaskoczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solenizant
teksty o zaskakiwaniu kojarzą mi się z inspektorem cluzo i jego japońskim służącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym opowiadaniem chciałem ciebie trochę zaskoczyć ale chyba nie jesteś zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam już że klimaty radem z Greya to nie moja bajka. Tak obejrzałam ten film gdyż było o nim głośno i uważam że Grey to cienias :P życie mnie zaskakuje ciągle i wciąż na nowo oby tylko nie dać się zwariować :D ( o co chodzi z tym Cluzo czy jak mu tam... link otwiera siś zbyt długo ... nie mam cierpliwości )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×