Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wakacje wakacje

Polecane posty

Gość gość

Jestem nad morzem aktualnie i w 33 tc. Po calym dniu moje biodra są tak zmasakrowane ze ledwo sie ruszam :) znacie jakies sposoby na zlagodzenie dolegliwosvi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego masz zmasakrowane biodra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od chodzenia chyba bo bolą jakbym miała zakwasy po maratonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny doradzcie cos bo umre. Z prawej na lewą na lozku sie nie moge obrocic i tak od kilku tygodni jak sie przeforsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po chuj się forsujesz? Jesteś na wakacjach to odpoczywaj. to są dolegliwości ciążowe i wiele nie zdziałasz. Oszczędzaj się bo w tych nadmorskich pipidówach a nawet i większych miastach to opieka medyczna jest do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze  noclegu w miejscowości Międzyzdroje, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-Mi%EAdzyzdroje  z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistka

Wakacje z Coral Travel są bardzo udane - ja lubię z tym biurem jeździć bo jest pewnie i dokładnie. Organizacja na bardzo wysokim poziomie. Lubię to biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotelKlimekSpa

Nie byliście jeszcze na wakacyjnym wyjeździe? Serdecznie zapraszamy do naszego Hotelu Klimek****SPA. W samym sercu Złockiego czeka na Was szereg wakacyjnych atrakcji takich jak zielony kulig, "Góralski wieczór" i mnóstwo rozrywek dla dzieci. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty SPA oraz nielimitowanego wstępu do Aquaparku. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji ostatnich wolnych pokoi. Pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotelKlimekSpa

Ostatnia szansa na prawdziwie letni wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ostatnich dni naszej wakacyjnej oferty w Hotelu Klimek****SPA. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, przepiękna okolica sprawiają, że nasi Goście nie chcą od nas wyjeżdżać. Zapraszamy do rezerwacji ostatnich wolnych pokoi. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucja

Polecam Maderę na wakacje, na których można pospacerować, odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody i zasmakować w kuchni pełnej owoców morza i owoców tropikalnych. CUDO Polecam wyjazd z madeira dreams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek1980

ja na wakacje z czystym sumieniem mogę polecić pensjonat Stara Szkoła w Ełku. Właściciele bardzo sympatyczni i pomocni, okolica świetna żeby wypocząć. Super miejsce na Warmii i Mazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek1980

ja na wakacje z czystym sumieniem mogę polecić pensjonat Stara Szkoła w Ełku. Właściciele bardzo sympatyczni i pomocni, okolica świetna żeby wypocząć. Super miejsce na Warmii i Mazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flegis

Ja byłam ostatnio z Coral Travel na wyjeździe i szczerze mówiąc bardzo mi odpowiadała ta forma wypoczynku – wszystko zapewnione, bezpieczne i dobrze przygotowane. Wypoczynek na 102?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no uważam ze to biuro jest na prawdę dobre i rzetelne! i szczerze mówiąc bardzo sie cieszę że byłam z nimi teraz na wakacjach! bo udało mi się dobrze i bezpiecznie odpoczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja także jestem zadowolona z Corla Travel - dla mnie spoko biuro, dobry organizator i faktycznie rzetelnie organizuje wyjazdy! nie ma powodów do narzekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo dokładnie, ja także pilnuję ich oferty - a teraz jak wiem że szanse na wyjazd wakacyjny są możliwe to mam nadzieję ze pojadę na jakieś last minute z coralem wlasnie bo lubię to biuro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×