Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
moje imie na litere A a mojego skarba na K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim imieniu jest litera z miesiąca w którym się poznaliśmy...w nazwie tego miesiąca występuje dwukrotnie...jego imię posiada również literę taką jaka występuje w moim imieniu jako pierwsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaszmatadnoicotamchcesz
Nie moglabym...nie wyobrazam sobie...teraz?...jak...?Zostawmy to tak jak jest.Im wiecej tego wszystkiego tym gorzej to wszystko sie toczy... Poza tym...nie zaslugujesz nawet na chwile radosci spowodowanej moją osobą.Zaluje,ze tu trafilam...Przez te wszystkie lata wystarczylyby mi dwa Twoje slowa,zeby moje zycie bylo zgola inne.Kiedys nie moglam miec do Ciebie zalu...nie mozna przeciez kochac kogos na sile.Czulam cos pieknego acz bolesnego bo to bylo nieodwzajemnione...i nagle okazuje sie...nagle moj swiat legl w gruzach...A teraz?Od dawna wszystko naprawiam w swoim zyciu...jestem szczesliwa-naprawde...Po prostu ...nie mozna miec w zyciu wszystkiego...wez sie w garsc Skarbie i zrob cos ze soba...bo zle to wszystko wyglada z perspektywy...przyszlosci...Niczego nie chce wiedziec.Wszystko co kiedys chcialam wiedziec-wiem. Nie moglabym pocalowac kogos kto mnie uderzyl ...a Ty mnie pobiles...Chce tylko znowu Cie uspic jak kiedys...wrzucilam Cie na spod wielkiej szafy i przycisnelam wszystkim co w niej bylo...tylko czasem slyszalam Twoj glos...i tego znowu chce...i tak bedzie...Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.38.no tak przecież już wszyscy w pracy to widzą Adamie jak zakręciłeś się na punkcie młodej i pięknej Karolinki:-)Ja kocham mojego skarba...i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skarbek
10.38.no tak przecież już wszyscy w pracy to widzą Adamie jak zakręciłeś się na punkcie młodej i pięknej Karolinki:-)Powodzenia życzę:-).Kocham nie mojego skarba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość cichutko w kąciku
proszę bardzo, jest tu moja i twoja literka A Ą B C Ć D E Ę F G H I J K L Ł M N Ń O Ó P R S Ś T U W Y Z Ź Ż prawda, że jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzat z leśnej polany
uśmiechaj się. będzie wtedy wiadomo, że nie życzysz mi źle, tak jak ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stuk,puk....przez okienko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w taki dzień jak dziś...byłbyś blisko...gdybym była dla Ciebie kimś ważnym...kolejny taki dzień...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×