Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość czasemmm
naiwnie myślałam, że będziesz dziś....naiwnie .....czasemm....nie ma Ciebie ...nie ma Twojego głosu...zaznaczam ten dzien w kalendzarzu...z nadzieją, że to już mój ostatni dzien złudzeń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiemy, ONA czyli twoja żona prawda? S K A R B I E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
a jednak... tęsknię... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój SKARBEK maleńki, tiu, tiu, tiu SKARBUŃKU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas dorosnąć i skończyć zabawę.....wiadomo, że żona była....jest i będzie zawsze dla Ciebie najważniejsza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie miłość do żony jest tym co trzyma......pomimo zdrady i.......to przyzwyczajenie i przywiązanie do rzeczy materialnych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......uciekasz, bo to tamto jest dla Ciebie trudne do osiągnięcia.......lepiej nic nie zmieniać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....boisz się bo może się nie udać........pewniejsze to co znane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a wtedy byłbyś NIKIM.......doskonale wiesz, że teraz też jesteś NIKIM.....zresztą byłeś NIKIM całe swoje życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.......masz rację nie dałbyś rady......Ona taka dziecinna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......i tak jej nie zmienisz nie wiem jak bardzo byś się starał....Ona ma swoją moc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....bardzo tęskni....lecz chodzi własnymi ścieżkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak daleko jesteś dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut żona Cie tu znalazła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....dalej niż Ci się wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
daleko coraz dalej... wiesz już co znaczy coraz dalej... SKARBIE... nie, nie robię tego celowo... nigdy bym nie pomyślał że będzie aż tak smutno ... może dlatego że kiedyś było tak pięknie... może to tylko moje odczucia... z Twojej strony może wygląda to zupełnie inaczej... nigdy nie zakładałem że coś będzie wyglądać tak a nie inaczej... tak jest... jeszcze jeden gorszy dzień... jeszcze jedna szansa... zmarnowana okazja... to COŚ i tak nie miało żadnej przyszłości... mogło być tylko chwilą... zlepkiem chwil... namiastką szczęścia... krótką i ulotną... po której trzeba było by wracać do codziennego rytmu życia... czy te chwile starczyłyby... czy smutek i tęsknota byłaby jeszcze większa... wiem że już się o tym nie przekonamy... nie było nam dane... może tak lepiej... te uczucia kiedyś się wypalą... kiedyś... wystarczy że będziesz daleko, coraz dalej... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem...byłam dla niego tylko kimś na chwilę....tak ...rozumiem to coraz bardziej....każdy kolejny dzień mnie w tym utwierdza....tak...wiem,że czas z żoną jest dla niego tym co będzie zawsze....tego chce...to potrafi...o to dba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..ut...dla Niego też "to COŚ i tak nie miało i nie ma żadnej przyszłości... mogło być tylko chwilą... zlepkiem chwil... namiastką szczęścia... krótką i ulotną... po której trzeba było by wracać do codziennego rytmu życia"... tak ... ut masz takie samo myślenie jak On...nie wiedziałam o Nim jednego...nie wiedziałam, że tak bardzo kocha swoją żonę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czujesz się jak szmata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×