Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gośćut
Perełka, ogarnij się, skoordynuj, po co piszesz dwa razy to samo, lepiej napisz DRUKOWANYMI DUŻYMI... czytanie cię męczy, to widać... ale przecież nie musisz tych BZDUR tutaj czytać... przemyśl to Perełka... jeśli to sformułowanie nie jest ci obce, rzecz jasna... miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
zawsze zapraszałem do pisania w tym temacie, założonym przezemnie tych których spotkało COŚ podobnego o czym ja piszę... wolnych, zajętych, pozostających w związkach formalnych i nieformalnych... żony, mężów, kochanki, kochanków i tych flirtujących i romansujących... a także a może przede wszystkim tych którzy nie ujawniają swoich uczuć wobec tej drugiej osoby... z różnych względów... tym, którzy nie bardzo wiedzą o co im chodzi, chcieliby okazać swoją pogardę... chcieliby komuś dopiero/Rdo/lić ale nie bardzo wiedzą jak... i nie bardzo wiedzą komu... dziękuję... i potraktujcie ten wpis, jego drugą część jako informację... nie oczekuję odpowiedzi na nią... miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasemm... Słoneczko... czasemm świeci słoneczko... mijają dni gorsze... po nich przychodzą te lepsze... może dzisiaj... może... kto wie... głowa do góry... i niech tak będzie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jesteś?? odezwij się, plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......to nie tak, że nie pozwoliłam Ci się ze mną kontaktować. Wtedy to była tylko chwila złego dnia wiedziałeś o tym, że tak było....A teraz masz doskonałą wymówkę, by zakończyć to co między nami było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś tylko wtedy chciał, moje zakazy nie stanowiły by dla Ciebie problemu...lecz to była dla Ciebie zabawa.....nie tylko ze mną z tego co wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....dziś nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...było minęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....w chwili obecnej mam w sobie wielki smutek i żal do siebie....dlaczego nie spostrzegłam od razu, że jestem manipulowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....tak trudno wybaczyć i zapomnieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......na dodatek jeszcze I. naśmiewa się często....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
347....czy to cyfra coś Ci mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....392? pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....dlaczego nadawałeś numery ...chcę wyjaśnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czasemm... moglibyśmy wspólnie słuchać muzyki... czy my już się kiedyś nie spotkaliśmy... tu, na tym forum... tylko wtedy było trochę weselej... jeszcze... każda jesień jest inna... ta,jest wyjątkowo smutna... dla mnie... a przecież to nie jej wina... nie cały czas jest szara i ponura... czasemm topi nas w złocie i czerwieni... dlaczego tak trudno jest zapomnieć... przestać myśleć... przypominać sobie... wyobrażać co mogłoby być... choć wiadomo że to się już nie wydarzy... czekałem... kiedy wreszcie skończy się to lato... jesień miała być kolorowa... radosna... wyszło całkiem inaczej... czasemm... coś dzieje się inaczej niż moglibyśmy tego spodziewać... niech płynie... pozwólmy się mu nieść... wbrew sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ut..nie wiem ...możliwe...czasemm ludzie spotykają się w różnych miejscach...czasemm.. ut wyśpij się czasemm... tak...zawsze z przyjemnością posłucham muzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasemm... sprawiam wrażenie niewyspanego?... może... może brakuje mi snu... a może czegoś innego?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie sprawiasz wrażenia niewyspanego.....:) wpisy w nocy...mogą sugerować, że sen był krótki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjątkowo spałam dlugo...jakieś 11 godzin ....i mam środek dnia...naleśniki....ze słodkim towarzystwem...może osłodzą mi dzień dzisiejszy...czasemm...muzyka...czasemm słodkości...czasemm smak...pragnienie chodzi za mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
kolorowych snów SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×