Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
tak... żałuję że to się tak potoczyło... ale nigdy się do tego nie przyznam... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle myślę... czy z Twojej strony też było to COŚ... teraz gdy jesteś tak daleko mogę tylko rozmyślać... ten czas... już za późno żeby chociaż o tym porozmawiać... pomimo że czasemm mam wrażenie że gdybyśmy się znowu spotkali... że mogliśmy rozmawiać o wszystkim... tak jak kiedyś... o tym CZYMŚ również... a może nawet przede wszystkim... SKARBIE... ale to już byłyby tylko wspomnienia... rozmowa o przeszłości... o tym co straciliśmy... o tym co odeszło... bezpowrotnie... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Cie nie było jak byłeś?Wszyscy widzieli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
w wirtualnym świecie wszystko może się zdarzyć... można sobie COŚ przyjąć... wyobrażać... można marzyć... mogę mówić do Ciebie SKARBIE... i nie masz mi tego za złe... i tylko nie mogę jednego... poczuć dotyku Twojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś... będziesz już na tyle daleko, że nawet gdybyśmy oboje nagle zawrócili... i nawet gdybyśmy zaczęli biec w swoją stronę z szaleńczą prędkością... to i tak nie zdążyliśmy się już do siebie zbliżyć... wszystko blednie... gdy jesteś daleko... coraz dalej, SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
... usłyszeć Twego głosu... pogłaskać Twoich włosów... zobaczyć uśmiechu radosnego... i dostrzec spojrzenia Twojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ggg d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćut dziś kiedyś... będziesz już na tyle daleko, że nawet gdybyśmy oboje nagle zawrócili... i nawet gdybyśmy zaczęli biec w swoją stronę z szaleńczą prędkością... to i tak nie zdążyliśmy się już do siebie zbliżyć... wszystko blednie... gdy jesteś daleko... coraz dalej, SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś zyskała stuprocentową pewność... nie, nie tylko tak, że Ci się wydaje... na dziewięćdziesiąt dziewięć procent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×