Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
w tym zakłamanym świecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należy bardzo, bardzo uważać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kim się ma do czynienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by żadna szuja czy kombinatorek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zablokował szczęścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak tej strony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że po końcu tego świata.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy świat będzie całkiem inny....a ludzie w nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będą dobrzy dla siebie....zniknie całkowicie zło i materializm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego życzę sobie i wszystkim innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie żadnych uczuciowych trupów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niszczących siebie i innych .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie żadnych blokad na forum bo będzie ur*******ne myślą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...cześć SKARBIE .....nie chce mi się więcej z tobą męczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrz przy kim się dziś obudziłes ut? ..nie, nie przy mnie...i z kim spędzisz ten dzisiejszy dzień? ...nie, nie ze mną. ...Co ja mogę zrobić? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nic nie widzę i nie słyszę......nie czuję i na nic nie reaguję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut..kalkulujesz...prawda? lepiej opłaca się być z żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burza uczuciowa zakończona....czuję się lekko....jestem twym wiatrem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź... w imię Słońca... i jego gońca... skowronka gwiżdżącego... to co ci się tu daje... to COŚ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut ..codziennie...zasypiasz z żoną w jednym łóżku. ..ciało dotyka ciała. ..codziennie ją oglądasz. .dotyka sz. ..po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porankiem
Ut...czy to jak postępujesz wobec niej jest wg Ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porankiem
Ut...gdyby SKARBIE była dla Ciebie ważna....dążyłbyś do tego aby spędzac z nią czas. Np w taki wolny dzień jak dziś...a jak będzie? z kim spedzisz ten dzień? z żoną ....prawda.?...jesteś jak ktoś kto działa wobec mnie podobnie....niby jestem ważna, ale tylko w słowach....patrzę na to teraz i widzę jak to wszystko wygląda...ten ktoś cały czas poświęca komuś innemu...niby się nie dogadują...kłocą..ale on ciągle w tym jest....miesiące mijają...wspólne wyjazdy z żoną....dlugi urlop...może i się kłócą...ale fakt jest taki, że On robi wszystko, żeby Ona była zadowolona...robi to z przymusu?...wiemy, że nie...robi to pewnie z uczuć jakimi ją darzy -tak naprawdę pokazuje jej, że mimo trudnych chwil cały czas przy niej jest i się dla niej stara....kochą ją...wiem...a ja ? ze mnie zrobil kogoś na chwilę...lub taką opcję na potem gdyby Ona odeszła od niego....a ja byłam zabawką...więc UT zastanów się czy nie postępujesz w taki sam spoób wobec SKARBIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porankiem
Wiem ..są różne sytuacje w życiu. Nie zawsze wszystko wydaje się take proste, ale jeśli kogoś darzymy szczerym uczuciem zaczniemy robić małe kroki by byc wobec tego kogoś na kim nam zależy fair. Zaczynając choćby od faktu, że nie sypia się z żoną (z którą niby nic Cię nie łączy). Wystarczy aby każdy zasypiał w oddzelnym łóżku.To już pierwszy krok...szczery i wobec żony i wobec drugiej osoby. Jeżeli decydujesz się na współny wyjazd z żoną to wiedz, ze słowa że nie jest to romantyczny weekend małżonków nie zmianią faktu, ze zaczynasz tą drugą (niby ważną dla Ciebie) osobę tracić...zadaj sobie proste pytanie...czy Ona zasypia codziennie z kimś? czy Ona na urlop jezdzi z byłym? nie Ona tak nie robi...dlatego, ze Cie traktuje poważnie i to pokazuje...a co Ty jej pokazujsz swoimi czynami? odpowiem...że żona jest najwazniejsza i zrobisz dla niej wszystko wbrew sobie i potrafi zrobić....więc taki ktoś z każdą taką chwilą robi się mniejszy...smutniejszy i ucieka ze złamanym sercem. Może przestań się nią bawic UT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porankiem
Może jesteś takim mężczyzną który będąc w dlugim związku postanowił czegos spróbować...kiedy jak nie teraz ...spróbowałeś..jednocześnie nie tracąc nic. Żona jest w domu jak była. Obiad na stole. NIC nie staciłeś. Raz na jakiś czas wyskok do SKARBA. Fajnie jest. Tak czas mija. Tobie dobrze jest. Tylko SKARB nie rozumie, ze nic się nie zmienia..że Ciebie nie ma. Zaczyna pytać...a Ty przeciez od samego początku nie miałes zamiaru nic zmieniać. Przecież nie obiecywałeś. UT od samego początku nie miałeś wobec niej takich intencji...chciałeś spróbować...potem jeszcze raz i jeszcze, ale nie chcesz zmianiać nic. To zwykła kalkulacja Ut. To Ty bawiłes się Nią, a Ona w koncu to dostrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×