Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
2,40 nie masz nic lepszego do roboty głąbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej i coraz dalej ...aż zniknę . Wyjeżdżam i nie będziesz miał problemów. Radzę poszukać nowego obiektu westchnień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:40 a z ciebie kur/wa du/pa krowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda zakoli nie jeden raz
Nie było szczerości z twojej strony zakochanyxyz . Kazali cię mnie sprawdzić to to zrobiłeś. Spotkanie mnie było zaplanowane przez ciebie, to nie był żaden przypadek. Miałeś rozkaz to go wykonałeś, tylko po co później mnie szpiegowałeś. Nie było już rozkazu a ty działałeś na własną rękę. Praca weszła ci w krew a może jeszcze uwarunkowania genetyczne. Dzisiaj znów pracujesz tam. Zasłużyłeś się ku chwale ojczyzny panie inspektorze. Tyle, że zobacz ile zostawiłeś trupów w swej szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut miej jaja i napisz do niej może ona też cierpi i tęskni. Byłam w podobnej sytuacji, on odezwał się do mnie po 12 latach gdy byłam już mężatką i mimo że nadal czułam do niego coś czego nigdy nie czułam do nikogo innego to nie odważyłam się być z nim. Nie po tak długim czasie, żałuję że wcześniej się nie odważył bo teraz kiedy wiem że z jego strony to też było wielkie uczucie, jest mi znacznie ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut ja Cb kocham 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam, byłam Skarbie.❤️ I jestem wciąż... blisko.❤️ Kocham Cię bardzo. ❤️Jesteś tego wart!!! jak nikt na świecie.❤️Już chyba tak będzie do końca moich dni.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie byłam, byłam...❤️Ty tego nie wiedziałeś, bo nie mogłeś wiedzieć. I dalej jestem...jestem...❤️.nie wiem po co? Może dlatego jestem, bo nie mam serca z kamienia i nie potrafię być głuchą i nieczułą...❤️Chcę, żebyś to wiedział. Widzowie, ja wątpię, żeby On mnie kochał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Ty śpisz? Dbaj o siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba znudził mi się już twój wieczny chłód i dystans z twojej strony, uciekanie przed mną i udawanie że mnie nie widzisz, pokazywanie jaki jesteś chojrak gdy inne wyrywasz.Tak naprawdę to nigdy nie pokazałeś mi co tak naprawdę do mnie czujesz, nie dałeś do zrozumienia, że jestem czymś więcej niż zwykłą koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ut to była twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o prawdziwą M . nie trzeba walczyć bo jest po prostu , o fałszywą M. nie warto , bo po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O prawdziwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gupim chuyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie patrzeć w tym kierunku... z którego Pani nadchodzi... Pani .....o ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×