Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

operacja nosa...

Polecane posty

Gość gość

odkąd pamiętam mam krzywy nos.i może ni rzucałoby się tak to w oczy, gdyby nie był duży :/ ,,nieszczęścia chodzą parami" :( a u mnie 3. bo mam garba :/ do tego niestety mój nos jest przekrzywiony cały. nie chodzi mi o samą chrząstkę. jest (że tak powiem) "przechylony pod ukosem. jakbym oberwała centralnie w twarz, nie wiem... patelnią np ;) . coraz częściej myślę o operacji. nie chodzi o usunięcie garba, czy pomniejszenie go. zależy mi żeby chociaż był prosty. boję się zabiegu, bo w moim przypadku pewnie trzeba byłoby go złamać w mostku. :O obawiam się, że nie byloby to proste. do tego możliwe komplikacje :/ ma ktoś jakieś doświadczenie? i poleca, bądź odradza? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie wyszla na dobre, klopoty zdrowotne, wygladam jak po wypadku i tak tez sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie zero bólu tylko wyciąganie setonow jest nieprzyjemne, ale trwa moment. Jestem 3 tygodnie po całkowitej korekcie metoda zamkniętą zrobioną przez dr Markiewicza - efekt zadowalający mimo, ze nos jeszcze bardzo opuchnięty, ale profil wyglada juz super. Czekam na efekt końcowy z niecierpliwoscią. Gdybym wiedziała, ze nic nie boli na pewno zdecydowalabym sie dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ciebie nie boli, ja do tej pory czuję dyskomfort. Ciągle mam zapalenie zatak, potworny ból głowy, kłopoty z oddychaniem. Drugi raz nie zdecydowalabym się na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg w Klinice Sfera, odsyłam Cię na ich stronę, abyś poczytała o takim zabiegu: http://www.klinikasfera.pl/korekcja-nosa. Ja z efektów jestem bardzo zadowolona, może nie jest to najprzyjemniejsza rzecz na świecie i nie od razu wygląda się jak milion dolarów, ale bólu była minimalna ilość, a lekarze zapewnili mi mnóstwo komfortu. Jak patrzę w lustro, to wiem, że było warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze po wizycie u lekarza, szewca itp wklejasz linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×