Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćjfjjfjffjfj

Studia pielegniarskie w PL czy w UK gdzie lepiej

Polecane posty

Gość gośćjfjjfjffjfj

Witam Moze przedstwie Wam swoja historie i prosilabym zeby ktos mi doradzil... Mam 25 lat. Od zawsze chcialam byc pielegniark: skonczylam w Polsce tylko psychologie na UW, niestety nie moglam pogodzic tych 2 studiow. Teraz rozwazm studia w Pl alo UK. I mam do was pytania... Doswiadczenie: wolotariaty w pl plus praca w Szwecji z dziecmi przez agencje... Jezyki: angielski zdany IELTS 8,0 & szwedzki B1/B2 W Polsce studiowalabym pielegniarstwo bezplatnie zaocznie od pt 15:00 sobota niedziela co drugi weekend... 3 letnie... w Uk moge zrobic nursing full-time w 2 lata nawet w tym roku skladalam papiery dostalam 3 zaproszenia na interview ale musialam odrzucic z powodow zdrowotnych w marcu .... I teraz sie zastanawiam... Jesli chodzi o prace... W warszawie z jezykiem norweskim i angielskim proponowno mi prace za caly etat 40 h za 2200 brutto co uwazam ze jest kpina za wysilek wlozony w nauke jezykow plus wymagane wyzsze wyksztalcenie nawet by to nie starczylo na dojazdy na studia! W Szkocji tez slyszalam ze nie jest za ciekawie z praca... Teraz sie zastnawiam jaka decyzje podjac, w przyszlosci planuje wyemigrowac do Australii i pod tym katem chce tez studiowac pielegniarstwo ale i tez rozwazam jak bedzie z utrzymaniem w polsce i w uk....gdzie trudniej mam na mysli pozdrawiam i dzieki ps. sory za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×