Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabuniaextratakietam

Luxury Gdynia praca club go go

Polecane posty

Gość zabuniaextratakietam

Cześć dziewczyny, prosimy o pomoc. Za tydzień ja i moja siostra jedziemy do tego clubu pracować jako hostessy. Ktoś może coś o tym clubie słyszał? Może nawet znajdzie sie jakiś pracownik? Każda informacja się przyda? Ktoś wie jak wygląda tam praca hostessy? Ile godzin sie pracuje? Czy dziewczyny sa dobrze traktowane? PROSIMY O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest normalna agencja ,jeśli już szukasz w trójmiescie to polecam ci klub w gdańsku przymorze ,nie pamiętam nazwy coś z rose ,zaraz obok stacji skm ,pracowałam tam pare razy sezonowo i atmosfera była bardzo miła,dziewczyny ok ,szefostwo ok ,duże tipy z drinków i miałas prawo odmówic bez kar finanspowych,lokal z zakwaterowaniem ,ale w sezonie jest sporo dziewczyn i są po 4 w pokoju zakwaterowane. Ogółem mimo takiego charakteru pracy miło wspominam i mam czasem chęć pojechac ale juz po 30 to jakos mniejszy zbyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuunieczka
Agencja czyli? Mam nadzieje ze nie jakis burdel.. czy cos w tym rodzaju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak burdel ,zarówno luxury jak i rozi to burdel po prostu,chociaż rozi jest naprawdę na poziomie,to ekskluzywny klub. Tylko nie pakuj sie do hadesu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam że zdajesz sobie sprawę ctz hostessa w taki klubie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtrreyeur
NIe słyszałam ze to jakis burdel dlatego pytam. Wiec co tam robić hostessa? Ktos tam pracowal z zebarnych jade tam jutro proszę pomozcie. Skad wiecie ze to burdel.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą w necie masz wszystko Gold_Luxury_Club_Profesjonalna_Luxusowa_Agencja_nr_1_w_Warszawie-9-141-391317 Jeśli godzisz sie na te formę zarobku to nie ma obaw że ktos ci tam zrobi krzywdę ,teraz nie trzymają siła ani nie zmuszają dziewczyn jak klient obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×