Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarlenaSz1978

Dziewczyny gdzie Wy kupujecie dodatki do stroju???? chodzi mi o bizuterie

Polecane posty

Gość MarlenaSz1978

Mam sukienke i chcialabym kupic do niej jakis naszyjnik i bransoletke :) Widzialam fajne zestawy w..... Pepco ;) imitujace złoto, bransoletka i naszyjnik sa wyraziste i pasowaloby to do mojej sukienki. Czy to kicha ubierac taka bizuterie? Moze zaznacze z gory ze niestety nie stac mnie na bizuterie w sklepach jubilerskich:) Gdzie Wy dziewczyny kupujecie tego typu dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rossmanie jest ładna biżuteria. Ostatnio kupiłam sobie posrebrzana bransoletkę za 12 zl a wybór duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann, reserved, hm, zalando. Szukaj na stronach internetowych. Ruszyła letnia wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaSz1978
No tak w sumie w rosmanie tez jest:) Zalando, reserved i hm to nawet z wyprzedaza jakos wydaje mi sie ze bedzie drogo:) Czyli to nie obciach kupic bizuterie ze tak napisze "kioskową" ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tam obciach? Skoro Cię nie stać na diamenty za 50000 to kup naszyjnik za 39,99 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaSz1978
Masz racje:) To polece jeszcze do rossmania zobaczyc. Mimo wszystko piszcie kobietki jeszcze jakies sklepy:) Zawsze ktorejs z nas sie to przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać ale ja kupiłam ostatnio w Chińskim markecie pierścionek za 2 zł :D Bo mi market likwidują i mega wyprzedaże są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja cie przebije. Ja kupiłam tez e hinskim sklepie pierścionek za 0,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.selana.pl Kupuję tam co chwilę gdy potrzebuję coś z biżuterii i jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann, kiedyś drogeria Natura, jak jeszcze była u mnie, indiashop - też tania a fajna biżuteria, kiedyś sklep za 5 zł (potem zlikwidowali, a i tak pod koniec była już totalna tandeta). Stoiska z pierdołami np. na jarmarku dominikańskim czy na skwerze Kościuszki w Gdyni, ale tam też trzeba szukać tańszych, bo czasami ceną są ostro zawyżone. Lumpeksy, jeżeli kogoś nie brzydzi, czasami można znaleźć istne cuda, ja mój ukochany srebrny pierścionek kupiłam za 1 zł. Odkażony, wymyty i hyc na rączkę ;) H&m, reserved itp. rzadko, bo drożej mają. Czasami w tacco jest biżuteria za śmieszną cenę, jak są promocje. Z drugiej strony, sztucznych kolczyków mam już kilkadziesiąt par, szybciej się niszczą, tak samo pierścionki. Obiecałam więc sobie, że zamiast 5 par kolczyków po 15-20 zł kupię sobie ładne srebrne za np. 100 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wielu sklepach jest ładna biżuteria, niestety ja mogę kupować tylko u jubilerów, bo mam uczulenie na nikiel i mogę nosić tylko złoto, srebro i stal chirurgiczną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.meamoore.com/pol_m_bizuteria-damska_bizuteria-artystyczna_tatami-291.html -> tutaj znajdziesz bardzo fajną, elegancką i nietuzinkową damską biżuterie oraz różne dodatki dla kobiet i mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj: www.meamoore.com/pol_m_bizuteria-damska_bizuteria-artystyczna_tatami-291.html znajdziesz bardzo fajną, elegancką i nietuzinkową damską biżuterie oraz różne dodatki dla kobiet i mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu kupuje w internecie. Udało mi się znaleźć fajny sklep ze srebrną biżuterią w niskich cenach. Rzeczy są srebrne, najwyższej próby czasem można dostać srebro złocone, oksydowane lub rodowane, trzeba poszukać co się komu podoba =) Zamówienie przychodzi szybko i zawsze zawartość się zgadza więc polecam. Tu masz link: http://www.pbsrebro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w Apart albo w Swarovskim. Nie rozumiem jak mozna nosić tandetną plastikową biżuterię z rossmana czy z hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o biżuterię to ja jestem fanką jednej strony. http://www.magicznyblask.pl/ , gwarantuję ,że zawsze coś tam znajdziesz Tym bardziej ,że ostatnio są rabaty wakacyjne , mam nadzieje ze pomogłam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Ja ostatnio kupiłam tutaj http://www.cozacena.pl/bizuteria-dla-kobiet Znalazłam tu naprawdę sporo przepięknych dodatków, więc na pewno Ty też coś wybierzesz. Do tego możesz porównywać oferty i sporo zaoszczędzić. Super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię apart.Bardzo dobrej jakości jest ta biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×