Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla dziewczyny w jakim wieku możliwy jest do zaakceptowania 35latek?

Polecane posty

Gość gość
o to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo

Jak masz 35 lat i jesteś elegancki to taką 26/29  na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 24.06.2015 o 10:20, Gość gość napisał:

Młode interesują się starszymi. Taki 30 latek może być z nastolatką 15-16 choć nie możesz wyglądać na te 30+ - ładny ubiór, sport, ogolony, czysty itp. i jest ok i części. ale najlepiej pójdzie Tobie takie 20/22 + spokojnie. Większość dziewczyn na studiach mając 20+ ma faceta 25+ a nawet 30-35 czy 35+. a dziewczyny 23/24+ to już same będą na ciebie leciały jak jesteś zadbany. Wyżej nie masz co szukać bo po co?

Hahahha dobre. Mam 25 lat i przebieram w facetach do 30. Stare raszple mnie nie interesują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 28 lat a moja dziewczyna jest 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Ona napisał:

Hahahha dobre. Mam 25 lat i przebieram w facetach do 30. Stare raszple mnie nie interesują. 

To jaki interesujeę 19 latek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Mam 19 lat i od roku spotykam się z 35 letnim facetem po rozwodzie,jest moim pierwszym partnerem w łóżku. Przystojny,zadbany .Sądzę,że to dobry wybór, by nastolatka była że starszym, nawet sporo starszym,bo napalony równolatek może rozczarować albo zrobić krzywdę a starszy to dobry nauczyciel seksu i relacji damsko-męskich.Nie żałuję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychopatka

Ja mam 23 i preferuję facetów od 23 do max 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utqe
43 minuty temu, Gość Psychopatka napisał:

Ja mam 23 i preferuję facetów od 23 do max 30 lat.

23 to raczej dzieci lubisz. Też jak miałem 23 lata to spotykałem się 4 lata z 24 latka, tylko z wiekiem zacząłem lepiej wyglądać nie jak chłopczyk, dałem o siebie i zaczęły się mną interesować młodsze a ja nimi teraz mam dziewczynę dobre kilka lat młodsza. Mam kolegę, który miał narzeczona na studiach 9 lat starsza, pomagała mu finansowo, razem mieszkali. Po latach ma żonę ale 12 lat młodsza. tak też bywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×